PDASoft

Stuntman Evolution - originální hra každým coulem
Publikováno: Pátek, 16.04. 2004 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Stuntman Evolution nabízí zcela novou izometricky zaměřenou herní zkušenost. Hráči mohou prozkoumávat úrovně a plnit úkoly v pořadí, jaké si během hraní sám vybere. To vše v nevšední, ale velmi zdařilé 3D izometrické grafice.


Společnosti Dig-Concepts.com, LLC pro nás připravila zajímavou a poměrně svéráznou hru.

PPC Stuntman Hra obsahuje úctyhodný počet vozidel, která může hráč pilotovat, a to od rychlých vznášedel po poněkud neohrabané buldozery. V množství vozidel také tkví jeden z největších kladů této hry protože nestačí pouze mistrně ovládat každé vozidlo, ale hráč si musí vybrat, které v závislosti na okolnostech použije. Herní engine obsahuje objektovou fyziku, průhledné předměty a deformovatelný izometrický terén kombinovaný s 3D real-time renderováním, které obsahuje real-time osvětlení, texture mapping a antialiasing.

Autoři u tohoto titulu projevili pozoruhodnou snahu o to aby hra po prvním dohrání neomrzela a tak je možné k původním úrovním stahovat další co hrdlo ráčí. Ke hře je rovněž přibalen editor, díky kterému si každý může vytvořit úroveň podle svých představ. Pokud jde o adekvátní hudební doprovod, výrobce očividně také neponechal nic náhodě a tak se Stuntman Evolution může pochlubit povedeným originálním soundtrackem, pod kterým je podepsáno hned několik umělců. Ovládání si může každý přizpůsobit individuálním potřebám, což potěší zejména tu méně přizpůsobivou část hráčské obce. Za zmínku ještě stojí, že hra obsahuje kompletní návod ke scriptovacímu jazyku, takže si ti zručnější mohou přetvořit herní design jakkoli se jim jen zlíbí. Tato vychytávka podle autorů umožňuje kde co a je jen na uživateli, jestli si vytvoří jakousi "hru ve hře" nebo dokonce RPG.


 Kategorie  Počítačové hry
 Výrobce  Dig-Concepts.com, LLC
 Licence  demo verze
 Nároky  Pocket PC s Windows Mobile
 Cena USA  19,99 U$
 Download Windows Mobile 2003   StuntmanEvo-Demo-PPC-2003.exe  
 Velikost HiRes  1,33M
 Download Windows Mobile 2002  StuntmanEvo-Demo-PPC.exe
 Velikost HiRes  1,28M
 Hodnocení * * * *Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=93