PDASoft

AgendaVU - Pohled do kalendáře nikdy nevypadal líp !
Publikováno: Úterý, 13.04. 2004 - 00:00:00
Téma: Recenze software pro Palm


AgendaVU je doplněk, který zobrazuje obrázky jako pozadí pro aplikaci Kalendář u novějších PDA od PalmOne. Rozlučte se se statickým obrázkem, který tyto PDA běžně poskytují protože s AgendaVU nyní lze jedné z nejpoužívanějších obrazovek dodat příjemnou barevnou náladu.


AgendaVU zobrazuje několik obrázků pro pozadí, které jsou balené v tématech. Obrázky ze zvoleného tématu se při používání Palmu s časem automaticky mění, takže se uživateli nestane, že by byl znuděn jedním obrázkem. Aplikace také dokáže automaticky zesvětlit obrázek na pozadí aby byl text kalendáře čitelný.

V každém tématu od výrobce je 12 obrázků, přičemž množství nainstalovaných témat je omezené pouze dostupnou pamětí. Samozřejmě, že se ale naskýtá i možnost, že si s AgendVU Theme Builderem na PC tvoříte podle libosti vlastní témata.

Vzhledem k tomu, že je AgendaVU postaven na novém typu vestavěných kalendářů, funguje pouze na modelech, které tuto aplikaci obsahují. Mimo jiné mezi ně patří Tungsten E a Tungsten T3.

Obrazek predtim Obrazek potom AgendaVU automaticky zesvětlí obrázek, který chcete použít jako podklad pro pozadí kalendáře, takže text, který se pak přes obrázek vypisuje je dobře čitelný.
Předtím Potom

AgendaVU Theme Builder

Přímo ve Windows lze vytvářet vlastní témata z oblíbených obrázků, takže s sebou kdykoli můžete mít třeba fotku oblíbené tchýně.

Celý proces je přitom pozoruhodně jednoduchý: stačí umístit vybrané obrázky do složky, označit ji AgendaVU Theme Builderem a jediným kliknutím je hotovo. Aplikace se pak automaticky postará o vše ostatní, takže ihned dostanete vytoužený soubor s tématem.

Obrázky z různých témat, ať již těch předdefinovaných nebo vlastních, lze pak kombinovat a sdílet s ostatními uživateli registrovaného programu AgendaVU.

Theme Builder


 Kategorie  Doplňky PIM
 Výrobce  CushySoft
 Licence  Shareware
 Verze  1.0.1
 Nároky  Palm Tungsten E/T3
 Cena USA  14 U$
 Download  AgendaVUThemeBuilder.zip
 Velikost  423k
 Hodnocení * * *Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=83