PDASoft

Phoinix 1.2.2 - Jak udělat z Palma herní konzoli GameBoy
Publikováno: Pátek, 09.04. 2004 - 00:00:00
Téma: Recenze software pro Palm


Bodo Wenzel právě uvolnil poslední verzi svého skvělého emulátoru herní konzole GameBoy s názvem Phoinix 1.2.2. Jedná se o jakousi meziverzi, která nově přináší podporu 5-cestného tlačítka u nových Palmů, protože nyní již pracuje na verzi 1.3. Phoinix byl dříve znám pod názvem PalmBoy.


Emulátorů herní konzole GameBoy by se našlo jistě několik (např. Liberty od Gambit Studios. Nespornou výhodou emulátoru Phoinix je především jeho cena, je totiž zcela zadarmo.

V instalačním balíčku, tzv. Starteru naleznete mimo samotné aplikace emulátoru i sadu několika volně šiřitelných her a demoverzí komerčních her pro GameBoye a především konverzní program, abyste si mohli sami převést své vlastní zakoupené hry do formátu pro Palm a jednoduchou dokumentaci. V případě, že klasický GameBoy doma nemáte, pak se musíte podívat po Internetu, kde by se dala nalézt nějaká ta ROM s hrou. Bohužel řada odkazů není funkčních, ale můžete zkusit si nahrát free hry např. od konkurenční firmy od Gambit Studios a nebo z Tills Palm Pages. Poměrně šikovným průvodcem vám mohou být stránky testera H.J., který udržuje stránky Playability testing - Evaluating Gameboy emulators on the PalmOS s výsledky testování hratelnosti her právě na emulátorech GameBoye na PalmOS platformě, kry tam sice nestáhnete, ale aspoň se nebudete pídit po titulech, které za to ani nestojí.


 Kategorie  Počítačové hry
 Výrobce  Bodo Wenzel
 Licence  Freevare
 Verze  1.2.2
 Nároky  PalmOS 3.0
 Cena  Zdarma
 Download  starter.zip
 Velikost  458k
 Hodnocení * * * *Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=77