PDASoft

Hry na víkend 6.
Publikováno: Pátek, 09.04. 2004 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Game Logo A opět něco poněkud akčnějšího, co byste řekli procházce v cizáckém labyrintu na Marsu ? Nebo dáváte spíše přednost před plazmovým kulometem více strategii a diplomacii a pokusíte se dobít svět trochu jinak a nebo raději sáhnete jen po balíčku karet?Palm logo Daedalus 3D: The Labyrinth

Daedalus 3D První opravdu 3D hra s extrémně výkonným a graficky propracovaným enginem! Vypravte se do záhadného a nebezpečného labyrintu na Marsu. Fantastická grafika vás jistě překvapí.

Min. požadavky: Palm Tungsten, SONY UX40/50/TJ/TH55
Palm OS v3.1
Cena: 29,99 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP2,66M
Palm logo Kingdom

Kingdom Vyzkoušejte si jaké to je dobít svět. Hra Kingdom od Grogsoftu Vám to umožní. Postavte město, nebo jej dobijte a vybudujte si civilizaci. Hra kombinuje prvky turn-base strategie typu Heroes of Might & Magic a strategií jako třeba Civilization. Doveďte americký národ až do kosmu a poražte všechny ostatní! (Evaluation verze je zdarma, vývoj civilizace je však omezen.)

Min. požadavky: Palm 5xx color
PalmOS 4.1
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP183k
Palm logo Sol Free 4.2

Sol Free 4.2 Koho uchvátily karetní hry typu Solitaire, pak by si neměl nechat ujít tuto, údajně jednu z nejlepších Solitaire her od Smallware's Solebon solitaire. tato sada pěti karetních her je cosi jako malá ochutnávka z kompletní kolekce karetních her této firmy, která jich obsahuje 50.

Min. požadavky: Palm III
Palm OS 3.5
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP132k


Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=76