PDASoft

Hry na víkend 5.
Publikováno: Pátek, 02.04. 2004 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Game Logo Pro následující dny volna jsme pro vás vybrali roztomilé a divoké závody malých autíček, trochu večerního klidu nad balíčkem karet a jako finále trochu adrenalinového jako třeba průlet pořádným rojem meteorů ve vesmíru.Palm logo Dreamway 1.02

Dreamway Zábavné a akční závody kreslených autíček od Handy Entertainment. Závodit můžete v jednotlivých kolech, nebo si dát rovnou celý šampionát v několika opravdu bizardních lokacích. Pro milovníky opravdového vzrušení je i závod typu Knockout, kdy každé kolo vypadává ten poslední a vyhrává jen jeden, ten nejlepší. K dispozici máte na výběr ze 6 drah, závodit můžete v 5 různých úrovních obtížnosti a na výběr máte ze 7 různých autíček.

Min. požadavky: Palm Tungsten
Palm OS 5
Cena: 19,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP1,72M
Palm logo Freecell 1.2

Freecell Jedna z mnoha karetních variací pro ukrácení dlouhé chvíle od freecell.com. Zkuste i vy jednu z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších karetních her 80. let.

Min. požadavky: Palm III
PalmOS 3.0
Cena: 12 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP27k
Palm logo Meteors 1.21

Meteors V této hře od Franka Diebolta se stáváte pilotem speciálního stroje, který musí zachránit zemi, které hrozí zničení meteoritickým deštěm. Ale pozor, máte omezené zdroje střel a musíte s nimi tím pádem šetřit a pečlivě si hlídat možnosti dozásobení se. Kdo nechá letět balíček se zásobami, tomu zmizí v dáli, dříve než bychom se nadáli.

Min. požadavky: Palm Pilot Professional
Palm OS v2.0
Cena: Zadarmo
Ke stažení: Stáhněte si ZIP650k


Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=60