PDASoft

Tempered Glass Screen Protector pro iPhone 5 - Ultimátní ochrana vašeho displeje
Publikováno: Pondělí, 06.10. 2014 - 00:00:00
Téma: Recenze hardware


Tempered Glass Screen Protector

Pokud patříte mezi TY uživatele, kteří zkrátka ochraným fóliím na dotykové displeje nevěří (i když se jedná o vysoce kvalitní výrobky jako např. ScreenWard Anti-Shock Protector) už jen proto, že si myslíte, že "nějaká" fólie nemůže dostatečně ochránit křehké sklo vašeho smartphonu? Pak zřejmě právě pro vás přichází na trh speciální ochranné dotykové sklo Tempered Glass Screen Protector od ADPO.Přiznám se, že mě osobně více než postačuje jako ochrana mého iPhone 5S skvělá a léty osvědčená fólie ScreenWard Anti-Shock Protector od ADPO.cz, na kterou prostě nedám dopustit. Ale na druhou stranu se přiznám, že já o svého miláška pečuji; nedávám jej do jedné kapsy s klíčemi, nebo drobáky na MHD, nenechávám jej z kapsy nedbale vypadnout na zem, nebo dokonce s ním, nedejbože, v rozčílení mrsknout o zeď. Ne, takového zacházení se mu ode mne nedostává. I když takové jednání by bez ůjmy přežil snad jen nějaký armádní model. Ale chápu, že některý uživatel si svého smartphonu váží méně než já. A navíc může být natolik uvědomělý, že přeci jen chce minimalizovat možnou ůjmu svého přístroje. Však ona výměna dotykového a krycího sklad např. u iPhone 5 není zrovna levná záležitost!!!

A pokud je pro vás ochranná fólie "málo" a chcete "víc", pak právě pro vás je tu Tempered Glass Screen Protector. Jedná se vlastně o velmi tenké sklo s přísadou nano materiálů, které mu zajistí jistou pružnost, tvrdost třídy 9 (tj. jako má např. korund), která zajišťuje vysokou odolnost proti poškrávání a vysokou jasnost (95% prostupnost světla). A to vše při zachování citlivosti na dotykové ovládání vašeho smartphonu.

Samotná instalace je poměrně jednoduchá a na YouTube se dá najít i několik videoukázek jak na to.

Je to obdobné jako u klasické ochranné fólie:

  1. Očistíte displej (přiloženým pidihadříčkem)
  2. Sejmete ochrannou fólii
  3. Ještě jednou očistíte displej smartphonu sběračem smítek (modrý lepkavý papírek)
  4. A opatrně přiložíte ochranné sklíčko na displej
  5. Nyní jen důkladněji přimáčknete k displeji smartphonu a opět povrch vyleštíte pidihadříčkem a je hotovo

Pokud se vám přesto po přiložení ochranného sklíčka pod ním objeví vzduchové bublinky, tak nezoufejte, během 1-2 dnů sami zmizí. Pokud vám tam však zůstalo smítko, je nutné sklíčko sejmout a pomocí lepícího papírku smítko odstranit a celý proces zopakovat.

www.pda-prislusenstvi.cz
Výrobek Tempered Glass Screen Protector pro iPhone 5/5S
Cena: 149 Kč vč. DPHTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5533