PDASoft

ADPO ScreenWard Anti Shock fólie pro Apple iPhone 5
Publikováno: Pondělí, 07.10. 2013 - 00:00:00
Téma: Apple iPhone


Vzhledem k nemalé ceně přístroje Apple iPhone 5 si hledí majitel svoji investici ochránit. Bohužel, většina uživatelů tohoto skvělého telefonu odmítá používat ochranné pouzdro, aby co nejvíce využili jeho tenký design. Naštěstí i na to někteří výrobci myslí a proto je tu speciální nárazuodolná ochranná fólie ScreenWard Anti-Shock! Jak to funguje?Značka ADPO není našim čtenářům jistě neznámá. Jedná se o nejlepší ochrannou fólii na trhu, kde se poslední roky prosazuje především na poli tabletů a LCD monitorů. Palmisté si jistě vzpomenou na líté diskuse, zda je lepší značka Brando, nebo ADPO (na což můžeme dnes jen s úsměvem vzpomínat, neboť oba druhy fólií se vyrábějí takřka stejnou technologií ze stejného materiálu).

Teď společnost Polva Electronic Technology Inc. přichází se zcela novým typem ochranných fólií. Protože nemálo uživatelů odmítá používat nejrůznější ochranná pouzdra pro ochranu moderních mobilních telefonů a zároveň se nehodlají smířit s nejrůznějšími škrábanci a oděrkami, přichází Polva s novým typem ochranné displejové fólie pro smartphony. Nová Anti-Shock fólie má především zabránit právě takovým poškozením přístroje, jakým je odření a ošoupání (to zná jistě každý, kdo nosí po kapsách pár drobných, nebo nedejbože klíče, spolu s telefonem. Takové zacházení se bohužel nepěkně na vzhledu přístroje podepíše.

Jak je již dobrým zvykem, vynikají ochranné fólie ScreenWard především skvělou transparentností (průhledností) se zachováním jasných a ostrých barev. Další velmi dobrou vlastností je vysoká odolnost proti zašpinění spolu s potlačením nepříjemných otisků prstů.

A konečně se dostáváne k hlavnímu bodu a tím je Anti-Shock vlastnost nových ochranných fólií ScreenWard, nebo-li po našem "nárazuodolnost". Následující propagační video berte s velkou rezervou.

Je pochopitelné, že ani tato speciální ochranná fólie váš přístroj nespasí, když s ním v návalu vzteku třísknete o zem, ale zcela jistě najde své uplatnění proti běžnému poškrábání a odření. Navíc je přeci výhodnější investovat stokorunu do ochranné fólie, než zaplatit několik tisícovek za výměnu zničeného předního sklad vašeho iPhonu.

Za zmínku stojí i velice propracovaný postup nalepení ochranné fólie na přístroj. Kdo kdy lepil fólii, ví jak nevděčná činnost to je a jak je velmi nepříjemné, když po nalepení zjistíte, že je fólie nalepena křivě. To se vám nyní již nemůže stát!


www.PDA-Prislusenstvi.cz
Výrobek ScreenWard Anti-Shock Protector pro iPhone 5
Cena: 99 Kč vč. DPHTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5497