PDASoft

Představení programu Notes+ pro HP TouchPad
Publikováno: Úterý, 23.08. 2011 - 00:00:00
Téma: Software pro WebOs


Notes+ je nástupcem populární aplikace pro práci s poznámkami Notes od společnosti Inglorious Apps, tentokrát se však jedná o produkt na míru upravený pro tablety. I nyní se můžeme těšit na celou řadu užitečných funkcí a vlastností, podobně jako je tomu u verze pro chytré telefony. Aplikace se zatím není dokončena, i testovací verze ale dává tušit, že rozhodně nebudeme zklamaní.Společnost Inglorious Apps na sebe upozornila již podobným programem Notes určeným pro chytré telefony. Program nabízí celou řadu užitečných funkcí a vlastností s pro mnoho uživatelů se stal každodenním nepostradatelným pomocníkem. Kromě možnosti velmi rychlého vkládání poznámek totiž program zaujal i nejrůznějšími doplňky jako je sdílení poznámek prostřednictvím sociálních sítí, jejich přímé vkládání do dalších aplikací (např. do kalendáře) nebo nahrávání poznámek hlasem.

Do poznámek bylo také možné přidávat poznámky a chránit je heslem. Jednalo se (a stále se samozřejmě jedná) o výbornou aplikaci.

Potěšilo nás tedy, když jsme od společnosti Inglorious Appsdostali k otestování betaverzi nástupnické aplikace Notes+ určené pro webOS tablet HP TouchPad. I tato verze samozřejmě vychází z funkcí a provedení původní verze určené pro chytré telefony. Námi testovaná verze se ještě rozhodně nenacházela ve finálním stádiu, proto chyběla např. možnost spolupráce s ostatními aplikacemi nebo formátování textu, už nyní však bylo vidět, že se opět bude jednat o skvělý program s bohatým každodenním využitím.


Zdroj: Tim Stiffler-Dean pro PreCentral.netTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5300