PDASoft

Představení programu GoTasks pro Apple iOS
Publikováno: Pátek, 19.08. 2011 - 00:00:00
Téma: Apple iPhone


Pokud sháníte správce úkolů pro iPhone či iPOD a důležitou roli hraje cena spolu s požadavkem na možnost synchronizace s Google Tasks, mohl by být program GoTasks pro Apple iOS tou správnou volbou.Nejrůznějších „úkolníčků“ je pro iOS k dispozici spousta. Některé jsou jednoduché, některé naopak funkcemi nabité, jiné se mohou pochlubit jednoduchým ovládáním, další se spoléhají pouze na známé jméno.

Jednou z alternativ je program GoTasks, který se může hodit zejména uživatelům, kteří vyžadují, aby jejich správce úkolů spolupracoval s webovou službou Google Tasks.

Takových programů samozřejmě existuje také více a většinou si jsou i dost podobné. A to i tím, že za neomezenou funkčnost si nechá většina z nich zaplatit. Jejich ceny jsou většinou nízké, ale stále jsem hledal alternativu, která by byla zdarma.

Výhodou programu GoTasks je skutečnost, že není funkčně nijak omezený, nezobrazuje žádné reklamy a nabízí i možnost přizpůsobit si použitý font. Klíčovou vlastností je samozřejmě synchronizace s Google Tasks. Program dokonce umožňuje určit, které seznamy se budou synchronizovat, a které budou uloženy pouze lokálně v paměti telefonu.

A to je vše, co o GoTasks potřebujete vědět. Jedná se sice o jednoduchou, avšak perfektně funkční aplikaci s jednoduchým ovládáním a příjemným uživatelským rozhraním!

Podrobnější informace o programu je možné získat zde.


Zdroj: Shaun McGill pro Lost in Mobile.comTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5298