PDASoft

Představení aplikace Calvetica pro Apple iPhone
Publikováno: Pátek, 12.08. 2011 - 00:00:00
Téma: Apple iPhone


Calvetica pro iPhone je elegantně vyhlížející kalendář, který se může pochlubit příjemným ovládáním, řadou praktických náhledů na události i množstvím užitečných funkcí. Je k dispozici v placené i zdarma poskytované variantě.Calvetica je velmi jednoduchý, elegantní, rychlý a užitečný kalendář pro iPhone. Dostat se ze základního měsíčního pohledu třeba k událostem z úplně jiného roku, jiného měsíce nebo dne je otázkou několika málo dotyků a tahů prstu. Přidání nové události je rovněž velmi jednoduché a rychlé, je otázkou klepnutí na vybraný den nebo časová úsek. V případě potřeby je možné k události přidat různé doplňující informace.

Nechybí ani rozšiřující zobrazení při přetočení přístroje na bok. Podporována je synchronizace s Google Calendar i práce s více kalendáři. Zobrazené události lze filtrovat podle několika filtrů, můžete si nechat vypsat např. jen celodenní nebo události naplánované v pracovní době.

Jedinou drobnou nevýhodou je nepříliš flexibilní práce s opakovanými událostmi.

Pokud by vás Calvetica zaujala, je k dispozici i zdarma poskytovaná varianta, varianta se všemi funkcemi přijde na 1,99 Euro.

Podrobnější informace je možné získat např. zde.


Zdroj: Shaun McGill pro Lost in Mobile.comTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5292