PDASoft

Květen, měsíc lásky = milujeme HTC!
Publikováno: Pátek, 30.04. 2010 - 00:00:00
Téma: Hardware Windows Mobile


Je tu květen, měsíc lásky, kdy stromy kvetou a lidi šílí! Ale proč nešílet z něčeho jiného, než z osob opačného pohlaví, nebo i stejného, jak je komu libo. A právě proto jsme pro všechny milovníky a majitele HTC přístrojů (a kompatibilních) připravili speciální květnovou akci!!!Milujeme HTC!

Rozhodli jsme se, že v našem eShopu nabídneme všem našim věrným čtenářům, kteří nám věnují svoji přízeň už několik let, speciální 20% květnovou slevu na veškeré HTC příslušenství v naší nabídce.

Slevu tedy získáte na veškeré příslušenství, které má ve svém názvu kouzelné slovíčko HTC, tedy například Nabíječka do auta pro HTC přístroje, nebo HTC Stereo adaptér či Baterie pro HTC Artemis, 2400 mAh a následně uvedete v poznámce u objednávky heslo naší slevové akce "Milujeme HTC!". Sleva neplatí na přístroje (a náhradní díly jako jsou LCD displeje a housingy) značky HTC, ale pouze na příslušenství pro tyto přístroje, tedy pouzdra, kabely, fólie, nabíječky, stylusy, držáky apod.

Takže neváhejte a nezapomeňte, že 20% sleva platí pouze v květnu, protože jen Květen je měsíc lásky. Navíc se samozřejmě můžete těšit na několik zajímavých recenzí přístrojů HTC, které máme pro vás nachystané!

Milujeme HTC!Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4658