PDASoft

Vyzkoušejte vesmírnou 3D akci N.O.V.A. pro webOS
Publikováno: Středa, 28.04. 2010 - 00:00:00
Téma: Software pro WebOs


Na displeje mobilních přístrojů s webOS se dostává další akční pecka ruského vývojářského týmu Gameloft s názvem N.O.V.A. - Near Orbit Vanguard Aliance. Zabraňte vyhlazení lidstva ve strhující vesmírné bitvě proti zákeřným vetřelcům!Země se stala neobyvatelnou a lidé proto byli nuceni přesunout se na obrovskou družici, kde mohli přežít. Nyní se však z hlubin vesmíru blíží neznámá vesmírná loď bez jakéhokoli náznaku přátelské komunikace. Proti své vůli je hrdina, mnoha válkami zocelený kapitán Kal Wadin, znovu povolán do služby aby ve jménu lidstva čelil mimozemské hrozbě. Prožijte s ním v napínavé vesmírné bitvě boj za záchranu lidstva v povedené hře pro systém webOS.

  • Rozsáhlá hra jednoho hráče - připraveno je 13 náročných levelů odehrávajících se v pěti radikálně odlišných prostředí, z nichž některá jsou reálná a jiná fantazijní - džungle, zasněžené hory, vesmírné lodě, bunkry nebo mimozemská města, k dispozici je 6 zbraní - ostřelovací puška, brokovnice, útočná puška, pistole, raketomet a plazmové dělo, k dispozici jsou i granáty a v některých lokacích narazíte na pevně umístěné kulomety. Drama je dotvářeno pomocí povedených grafických přechodů a povedených hlasů jednotlivých postav.

  • Zábava pro více hráčů - na jednom místě nebo i vzdáleně přes Wi-Fi spolu mohou hrát až čtyři hráči, pro které je zde připraveno pět různých map. Skrze Gameloft Live! můžete hrát jak pro svým známým, tak i proti hráčům z celého světa. Samozřejmostí je možnost sledování svých výsledků.

  • Skvělé technické provedení - ve hře si užijete detailní grafiku, prostředí modelové ve 3D, tři schémata ovládání s možností přizpůsobení - zkrátka nehrozí, že by jste se byť na jediný okamžik nudili!


Ke stažení: Near Orbit Vanguard Aliance pro webOS


Více informací na www.near-orbit-vanguard-alliance.comTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4655