PDASoft

Hry pro iPhone 51 - Super Turbo Action Pig
Publikováno: Pátek, 16.04. 2010 - 10:33:44
Téma: Apple iPhone


Game Logo

Hra s tak úžasným názvem jako Super Turbo Action Pig nemůže být už z principu špatná.V téhle velice sympatické oddychovce s roztomilou kreslenou grafikou se hráč ujme role létajícího super-turbo-akčního prasete, jehož jediným úkolem je ve zdraví překonat cestu plnou zákeřných pastí nastražených šíleným řezníkem. Promyšlený příběh ani dialogy nečekejte, konec konců řídíte létající prase s úsměvem psychopata a to je vše, co potřebujete vědět.

Herní mechanismus je úplně stejný jako v mnoha podobných hrách pro všechny možné mobilní platformy, například AnotherBottle pro Palm OS. Jediným ovládacím prvkem je zažehnutí raketového motoru, který prasátko nasměruje k hornímu okraji obrazovky. Pokud je motor vypnutý, pošle gravitace čuníka zpět k zemi. Cílem je celkem pochopitelně řídit prase tak, aby ho během letu žádná z nebezpečných překážek nerozebrala na součástky pro jitrnice. Na první pohled to vypadá jednoduše, ale ve skutečnosti to je úkol poměrně obtížný. Herní mapa je nekonečně dlouhá, tak jde jen o to, jak daleko hráč s prasetem doletí. Nikdy tedy není možné vyhrát a doletět si pro happy-end, maximálně jen umřete o něco později než minule. Dosažené skóre se potom uploaduje na online seznam výsledků.

Pokud hledáte něco jednoduchého na zabíjení času, tak Super Turbo Action Pig za 0.79EUR určitě stojí za zvážení. Je to sice poměrně jednotvárná akce, ale to je i Canabalt, jedna z vůbec nejlepších her v App Store.

Download (iTunes)

Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4635