PDASoft

Hry na víkend 234.
Publikováno: Pátek, 29.08. 2008 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

Jak se blíží definitivní konec léta (a pochopitelně i letních prázdnin) o to víc se těšíme (alespoň já určitě) na volné víkendy. A nejen pro ně tu máme naši oblíbenou herní rubriku počítačových her pro Palm OS.Palm logo TaTeTi Lite 1.0

Starý známý logický rychlík Tic-Tac-Toe, neboli redukovaná verze českých piškvorek, kde je vaším úkolem vytvořit linii tří shodných hracích kamenů. Váš oponent ukrytý ve vašem PD je velice chytrý a bude velmi velmi obtížné jej porazit!

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 13 kB

Palm logo Dragon Bane 1.2.2

Klasika na displejích našich palm OS přístrojů, kterou ocení všichni milovníci RPG dobrodružných a fantasy her typu Dungeon Master apod. Vydejte se do rozsáhlého 3-D světa, kde můžete procestovat města, s mečem (sekerou) prohledat podzemní katakomby, řešit roztodivné hádanky apod. Postupem hry, jak získáváte zkušenosti a cenné artefakty, se vaše hráčská postava stále zlepšuje a vylepšuje.

Min. požadavky: Palm OS 3.0
Cena: 14,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 125 kB

Palm logo Triples for Palm / Treo

Logický rychlík Tiples je tu v novém hávu a to v politickém! Právě v duchu blížících se amerických voleb je tu speciální edice Triples. Hrajete za Demokraty, nebo za Republikány? Vaším úkolem je dostat do jedné linie tři své hrací kameny a zároveň zabránit témuž svému protihráči!

Min. požadavky: Palm OS 4.1
Cena: 12,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 183 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=3587