PDASoft

Hry na víkend 165.
Publikováno: Pátek, 27.04. 2007 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

Dneškem počínaje nás snad čeká sluníčkem prozářený víkend a pokud se počasí nevydaří, ještě pořád tu máme svá PDAška, se kterými můžeme případný nečas příjemně strávit a to by bylo, abyste pro svůj volný čas nenašli nějakou zajímavou a zábavnou počítačovou hru. Dnes máme pro vás opět tři další připravené.Palm logo Sliding Oddly 1.4

Zajímavá logická hra vycházející ze známé "patnáctky". Vaším úkolem je posouvat a přesouvat kostky s částí obrázku tak, až získáte kompletní obrázek. Není to snadné, ale neřešitelné také ne, naopak. Velmi šikovná hra pro skutečně dlouhé a nudné chvíle.

Min. požadavky: Palm OS 3.5
Cena: 7,99 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 167 kB

Palm logo Zoop 2.55

Zoop opravdu prověří vaše rychlé reakce a logické uvažování. Nepočítejte s tím, že tato fascinující hra je něco pro duševní zakrnělce! Vaším úkolem je eliminovat hrací figury na herní ploše. Pokud máte herních figur jedné barvy na řádce či sloupci více, získáváte za každou bod, ovšem pozor, pokud jich budete mít šest, hra končí.

Min. požadavky: Palm OS 3.5
Cena: 9,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 185 kB

Palm logo Cake Mania: Back to Bakery 1.00

Líbila se vám hra Cake Mania od Astraware? Pak s radostí přivítáte toto pokračování, datadisk chcete-li s podtitulkem "Zpět do pekárny". Takže pokud rádi vaříte a máte podnikavého ducha, je toto ta pravá hra pro vás.

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: 14,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 1,87 MBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2656