PDASoft

Dočkáme se nového smartphonu Palm Treo 755p už v květnu?
Publikováno: Čtvrtek, 26.04. 2007 - 00:00:00
Téma: Články napříč platformami


O připravovaném smartphonu Palm Treo 755p s Palm OS jsme již psali. Teď se objevilo několik nových podrobností, které se váží k tomuto dosud velice utajovanému modelu.V plánech na příští čtvrtletí letošního roku amerického operátora Sprint se již objevila informace o příchodu tohoto nového modelu řady Treo od společnosti Palm Inc.. Podle těchto plánů bude Palm Treo 755p uvedeno na trh už v květnu!

Podle předběžných informací by se mělo jednat o další CDMA model, obdobně jako tomu je u modelu Palm Treo 700p. Nejviditelnějším rozdílem by měla být absence antény a design vycházející z posledního Treo modelu s Windows Mobile operačním systémem.

Sprint by však v uvedení tohoto Trea neměl zůstat osamocený, protože i další velký americký operáto, společnost Verizone, taktéž připravuje uvedení smartphonu Treo 755p na trh a to jako model #1, určený především pro datové zákazníky. Jak je vidět, v USA bude o tento dvoupásmový model CDMA a EV-DO Rev. A s 1.3 megapixelovým foťáčkem nemalý zájem.Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2654