PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 131.
Publikováno: Středa, 25.04. 2007 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

Sluníčko praží a vypadá to, že letos opět začne léto o něco dříve, alespoň jarní generálka na to vypadá. O to víc nepotěší, že musíte uprostřed týdne být v práci a víkend je tááák daleko. Naštěstí pro vás a vaše Pocket PC máme několik zajímavýh počítačových her, které by vám mohly alespoň na chvíli pomoci zapomenout na to, že sedíte v práci a přenést vás do světa zábavy.WinCE logo Next 1.0

Komerční klon hry Vexed s 64 herními úrovněmi. Vaším úkolem je "vyčistit" herní plochu od všech kostek, přičemž kostky mizí, pokud dáte k sobě alespoň dvě kostky stejné barvy. Na první pohled nic těžkého, nebo, že bych se mýlil?

Min. požadavky: Pocket PC
Windows Mobile Smartphone
Cena: 9,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIPPocket PC 190 kB
Stáhněte si ZIPWindows Mobile Smartphone 211 kB

WinCE logo Swizle 1.1

Společnost Bapsoft, která se zabývá tvorbou počítačových (a to především logických) her pro PalmOS a Pocket PC si pro nás nachystala opravdu lahůdkový lamohlav. Vaším úkolem je umisťovat na hrací plochu objekty, jste na to limitováni časem, naštěstí pokud je umístíte tak šikovně, že zaberete políčko 3x3, pak toto políčko zmizí a vy získáte nový prostor pro umisťování nových útvarů. Skvělá grafika, skvělé zvukové efekty, výborná hratelnost.

Min. požadavky: Pocket PC 2002/03
Windows Mobile 2003/05
Cena: 14,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 565 kB

WinCE logo Frosty Factory 1.0

Skvělá hra, která procvičí váš mozek co do rychlosti kombinování nejrůznějších herních možností. Vžijte se do role kontrolního manažera ledařské společnosti, která se zabývá expedicí pestrobarevných kostek. Pozor hra může vytvořit herní závislost!

Min. požadavky: Pocket PC
Cena: 14,99 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 3,1 MBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2652