PDASoft

Hry na víkend 164.
Publikováno: Pátek, 20.04. 2007 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

počasí je stále hezčí a teplejší a tak spíše láká k tomu vyrazit někam ven a užívat si sluníčka. Pokud přesto dáte přednost strávení víkendu lenošením ve společnosti vašeho PDA, pak tu pro vás máme pravidelnou trojici počítačových her pro Palm OS na víkend.Palm logo PalmGo 1.2 (GoBoard)

Staré stolní čínské a japonské hry jako je právě Go nabízejí i po staletích možnost, jak příjemně strávit volný čas a přitom nedovolit mozku, aby lenošil a zakrněl. Zahrajte si Go i na svém Palmu a využijte možnosti záznamu herní partie k pozdější analýze.

Min. požadavky: Palm OS 3.0
Cena: 8,00 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 21 kB

Palm logo Next 1.0

Komerční klon hry Vexed s 64 herními úrovněmi. Vaším úkolem je "vyčistit" herní plochu od všech kostek, přičemž kostky mizí, pokud dáte k sobě alespoň dvě kostky stejné barvy. Na první pohled nic těžkého, nebo, že bych se mýlil?

Min. požadavky: Palm OS 2.0
Cena: 9,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 60 kB

Palm logo Candy Train 1.2

Hra od Astraware, která potěší hráče všech věkových katagorii a pohlaví. Vaším úkolem je připravit cestu pro vláček, který sbírá sladkosti pro děti. Ovšem ouha, tra´t není hotová a nejrůznější části kolejí jsou pomotané a zpřeházené. Je jen na vás, abyste zabránili nejhoršímu a využily všechny části kolejí pro vytvoření bezpečné trasy pro vláček.

Min. požadavky: Palm OS 4.0
Cena: 9,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 434 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2643