PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 130.
Publikováno: Středa, 18.04. 2007 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

Dnes tu máme jubilejní, už 130. díl pravidelné herní rubriky pro Pocket PC zařízení. Doufám, že i dnes se vám alespoň jedna ze tří představených počítačových her bude líbit a zpestří vám vaše volné chvíle, které budete trávit ve společnosti svého PDAčka.WinCE logo Mars Need Cows 2.15

Mars má problémy. Jeho pozemští osadníci potřebují pozemská zvířata. Celý Mars volá "Potřebujeme krávy!", aspoň taková je vize společnosti Astraware v této logické hře pro vaše PDA. Vaším úkolem je dopravit hloupoučká zvířátka doprostřed hracího pole, aby mohla být paprsknuta (přenosová technologie, kterou o několik let později čínští osadníci na Vulkánu a importovali ji do StarTreku) na loď mířící na Mars.

Min. požadavky: Pocket PC 2002/03/SE/VGA
Windows Mobile 5.0
Cena: 9,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIPPocket PC 2002/03 694 kB
Stáhněte si ZIPWindows Mobile 5 438 kB

WinCE logo Dr. Pocket 3.0

Vydejte se, coby doktor Pocket, do boje proti zákeřným virům, které ohrožují vaše milované PDAško! Velmi zajímavá mutace klasické hry Tetris. Nyní však pomocí správně barevných pilulek musíte dovytvářet stejnobarevné n-tice v řádku, nebo sloupku. Tyto n-tice pak následně vybuchijí a tak likvidují útočící viry. Pokud se vám povede zničit najednou více virů, získáte příjemnou prémii.

Min. požadavky: Pocket PC 2002/03/SE/VGA
Windows Mobile 5.0/VGA
Cena: 9,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 3,25 MB

WinCE logo Kaskade - The Block Busting Puzzle Game

Netradiční mutace několika her, které po vás budou chtít spojit rychlou ruku a ještě rychlejší rozhodování. V sešikmeném hracím poli máte herní boxy o 2x2 barevných kamenech. Barvy těchto hracích "kamenů" můžete v rámci boxu přeskupovat. Cílem hry je likvidace stejnobatervných kamenů. Pokud totiž k sobě těsně dáte několik hracích kamenů stejné barvy, vybuchnou a vy získáte herní body.

Min. požadavky: Pocket PC
Cena: 19,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 2,6 MBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2638