PDASoft

Pozvánka na 17. pražský sraz majitelů a příznivců PDA
Publikováno: Úterý, 17.04. 2007 - 00:00:00
Téma: Články napříč platformami


Čtvrt roku uběhlo jako voda, máme za sebou daňové přiznání a někteří se mohou těšit třeba na čtvrtletní odměny. No a my ostatní se můžeme těšit třeba na setkání s kolegy a kamarády majícími nějaké to PDA nebo smartphone. Pokud mezi ně patříte i vy, pak bystě neměli chybět na našem setkání, které proběhne ve čtvrtek 26.4.2007 v žižkovské restauraci Alabama, od 18:00. A tak jako vždy, nebude chybět pokec nejen o PDAčkách všech platforem, od Windows Mobile, přes Palm OS až po Linux.Jste novopečenými majiteli kapesního počítače, Trea, nebo jiného smartphonu? Pak neváhejte a přijďte načerpat zkušenosti od starších uživatelů, nebo jen pokecat o všem možném, ale především o tom, co se ve světe kapesních počítačů děje.

A kdo na srazíku bude?

Určitě nebudou chybět skalní členové PDASoft teamu včetně mé maličkosti a mého zástupce, technofetišisty Petra Bendy, naši eterní redaktoři a pažští nadšenci. Tuto akci si jistě nenechají ujít ani ženáči (teda, pokud jim manželky vystaví domácí propustku): kniční velkovydavatel Jirka Vlček (PalmKnihy) a obchodní ředitel softwarové divize Karel Izera (software.pdasoft.cz) a samozřejmě ti nejdůležitější účastníci srazu: VY, majitelé a fandové PDA přístrojů.

Už tradičně bude k dispozici malý stánkový prodej s nabídkou příslušenství pro PDA z našeho nového eObchodu www.PDA-Prislusenstvi.cz. Pokud tedy budete mít zájem o nějaké konkrétní zboží, které si budete chtít prohlédnout, vyzkoušet, nebo rovnou zakoupit, nezapomeňte dát vědět (mailem na adresu objednavka-sraz@pdasoft.cz).

Kdo bude chtít na místě rozšířit řady našeho PDASoft Klubu, aby získat slevu při svých nákupech v našem eObchodě, slušivé tričko, bezplatný přístup k lokalizovaným aplikacím, nebo by jen rád podpořil náš server, bude vítán. Vstupní roční členský poplatek je 500 Kč, prodloužení členství o další rok jen za 300 Kč.

Jak se dostanete na sraz?

Sraz se bude konat v restauraci Alabama (Koněvova 57, Praha 3, Žižkov), dne 26.4.2007 od 18:00 hodin.

Lokace: zastávka BUS - Černínova, vystoupíte PŘÍMO před restaurací !

Doprava:

např.

  • z Václavského náměstí (stanice Jindřišská) tramvají 9 na Olšanské náměstí (10 minut) a odtud autobusem 136 (5 minut).
  • z Florence přímým autobusem 133 (6 minut)
  • z Palmovky tramvají 1, 10, 19 (4 minuty) a pak autobusem 207, 136 (3 minuty) a nebo to dojdete pěšky je to 1 zastávka, max. 5 minut chůzeTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2636