PDASoft

Hry na víkend 163.
Publikováno: Pátek, 13.04. 2007 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

A opět je tu pátek a s ním nejen dva dny volna, které mnozí využijí k porejpání se v hlíně na zahrádce. Ti, kteří dají přednost herní relaxaci, si dnes mohou vybrat novou herní náplň pro jejich Palm OS zařízení.Palm logo Mahjong Solitaire 1.0

Mahjong Solitaire v sobě kombinuje klasický princip staré čínské hry Mahjong, kde postupně odebíráte dvojice stejných kamenů a tím se dostáváte k dalším herním kamenům, s karetním solitairem, který je nestorem všech karetních počítačových her. Tato kombinace vytváří zajímavý rébus pro dlouhé chvíle, který vás jistě potěší a prověří vaše kombinační schopnosti.

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: 14,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 377 kB

Palm logo Real Dice Casino 1.11

Vyražte se svým PDAčkem do virtuálního 3D kasína, kde si můžete zkusit pokořit jednorukého banditu, zahrát několik variant karetního pokeru nebo ruletu a to bez toho, že byste vyprázdnili svoji peněženku či prohráli vlastní boty a kalhoty.

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: 14,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 2,16 MB

Palm logo Mars Need Cows 2.1

Mars má problémy. Jeho pozemští osadníci potřebují pozemská zvířata. Celý Mars volá "Potřebujeme krávy!", aspoň taková je vize společnosti Astraware v této logické hře pro vaše PDA. Vaším úkolem je dopravit hloupoučká zvířátka doprostřed hracího pole, aby mohla být paprsknuta (přenosová technologie, kterou o několik let později čínští osadníci na Vulkánu a importovali ji do StarTreku) na loď mířící na Mars.

Min. požadavky: Palm OS 4.0
Cena: 9,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 461 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2629