PDASoft

Příslušenství pro Palm Treo také na Kladně
Publikováno: Pátek, 13.04. 2007 - 00:00:00
Téma: Obecné články


Příslušenství pro PDA a smartphony s operačním systémem Palm OS lze nakoupit především v internetových eShopech, kdo však raději nakupuje v klasických kamenných obchodech, jistě uvítá zprávu o tom, že nově je jeden takový v Kladně. Prodejnu navštívil jeden z našich externích redaktorů a s majitelem panem Jiřím Kiszelym udělal krátký rozhovor.PDAsoft: Kde najdou zákazníci vaši prodejnu?

Naši prodejnu najdou na adrese ul. 28.října 1502. Pokud pojedou městkou dopravou, doporučuji vystoupit na zastávce Havlíčkovo náměstí, naše prodejna je pár kroků od zastávky.

PDAsoft: Co u vás mohou zákazníci zakoupit?

Zákazníci u nás mohou zakoupit počítače, notebooky a příslušenství k nim a také příslušenství k PDA, smartphonům či komunikátorům, především však k přístrojům s operačním systémem Palm OS. V blízké budoucnosti plánujeme rozšířit nabídku i o samotná PDA a hlavně komunikátory a smartphony, které se podle nás budou prodávat stále více.

PDAsoft: Jaké hlavní přednosti má podle vás nákup příslušenství u vás oproti nákupu v e-shopu?

Zákazník si může příslušenství vyzkoušet ještě před zakoupením, nemusí na něj několik dní čekat, ušetří za dobírku a v případě reklamace nemusí zboží nikam posílat, pokud máme dané zboží na prodejně, vyřídíme reklamaci ihned.

Navíc můžeme zákazníkovi hned na místě poradit s výběrem vhodného zboží pro jeho zařízení a kapsu.

PDAsoft: Máte teď nachystané nějaké novinky, nemusí se týkat právě PDAček?

Ano. Zrovna nedávno jsme dokončili školící prostory a tak můžeme firmám, ale i běžným zákazníkům nabídnout nejrůznější školení z oblasti výpočetní techniky.


Prodejna 2day.cz Otevírací doba:
28.října 1502 Po-Čt 09:00-12:00, 13:00-17:30
273 09 Kladno 09:00-12:00, 13:00-17:00
www.2day.cz So 09:00-12:00Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2628