PDASoft

Velikonoční povídání o změnách na PDA Softu
Publikováno: Pondělí, 09.04. 2007 - 01:00:00
Téma: Články napříč platformami


První březnový týden byl pro PDASoft plný velkých změn. Na první pohled sice všechno vypadá stejně jako předtím, ale zdání klame. Máme za sebou totiž stěhování na nový server a můžeme se pochlubit zbrusu novým e-shopem.PDASoft se během tří let své existence rozrostl na několik GB a stávající hosting přestal vyhovovat kvůli velikosti i objemu přenesených dat. Už zkrátka nejsme malý a bezvýznamný server jako když jsme začínali, takže bylo třeba najít nějaké vhodnější umístění, kde se bude moci neustále rostoucí PDASoft v klidu rozvíjet. Během léta se tak můžete těšit na řadu novinek, jako například skinovatelné rozhraní a další vylepšení. Dost uživatelů si technických změn jistě všimlo tím, že se nedostali do fóra. Pokud to někomu stále ještě nejde, stačí smazat cookies a mělo by to být v pořádku.

Nejvíce viditelnou změnou k lepšímu je náš nový a úžasný e-shop. Ten je rozdělen na část softwarovou, hardwarovou, a klubovou sekci. Kromě mnohem hezčího vzhledu nyní nabízí přehlednější ovládání a vůbec by měl být mnohem příjemnější než předchozí verze. Kromě jiného se snažíme o co možná nejkvalitnější fotografie zboží, aby měli zákazníci co nejlepší představu o nakupovaném zboží. S tím souvisí i drobné komplikace s převedením databáze uživatelů starého PDASoftího e-shopu do nového, ale vše už se podařilo uspokojivě vyřešit. Pokud by se i nadále měly vyskytnout potíže, neváhejte a ozvěte se na info@pda-prislusenstvi.cz. Na základě uživatelských reakcí přibyla možnost expresního zaslání zboží pomocí obchodního balíku České pošty – při objednávce stačí zvolit expresní dodání a zboží dorazí v nejkratším možném termínu.

Změnám se nevyhnul ani PDASoft klub. Kromě desetiprocentní slevy na příslušenství a pětiprocentní slevy na hardware i software dostanou členové i další výhody, z nichž stojí za zmínku například tričko PDASoftu zdarma. Systém ještě slevy neumí automaticky, takže pokud budete chtít při nákupu uplatnit členskou slevu, napište to prosím do poznámky k objednávce.

Druhou velkou změnou je reorganizace vedení PDASoft týmu. Karel Izera se nám totiž oženil a už se PDASoftu nemůže věnovat tak intenzivně jako dříve. Nadále tak povede už jen softwarový obchod a komunikaci s developery, aby si ho ve volném čase trochu užila i rodina :-)

Další příjemnou novinkou na PDASoftu jsou noví redaktoři, potažmo redaktorky. Přivítejte mezi námi treonautky Milenu Jakoubkovou a Kristýnu Onderkovou! Ženský prvek je v naší komunitě něco vzácného, tak si toho važte. Kromě těchto něžných bytostí naše řady rozšířili ještě palmisti Jirka Maška a Marek Kučera a další externí redaktoři. Všem bych chtěl popřát ať se daří, protože právě díky externím redaktorům má PDASoft neustále co nabídnout.

Jinak stále platí, že máme zájem o každou doboru duši, která má ráda mobilní technohračky a chce se literárně realizovat. Psaní pro PDASoft sice z nikoho asi milionáře neudělá, ale na nějaké to příslušenství nebo třeba na nové PDA se tím klidně vydělat dá, nemluvě o jedinečné možnosti jak si snadno legalizovat software nebo sehnat jinak nedostupné aplikace. Přemýšlejte o tom a v případě zájmu piště na redakce@pdasoft.cz.

Závěrem ještě dvě krátká upozornění komerčního charakteru: Abyste se mohli náležitě vyzbrojit na letní řádění v terénu, chystáme společně s firmou Planstudio na červen zajímavý balík Trea 680/750 s vybranými mapami za atraktivní cenu. A úplně na konec ještě musím upozornit, že stále běží náš jarní výprodej, kde pořídíte například originální příslušenství od Palmu za směšně nízké ceny.

Veselé Velikonoce všem a zachovejte nám přízeň!

Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2621