PDASoft

Hry na víkend 162.
Publikováno: Pátek, 06.04. 2007 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

Myslím, že mnozí z vás již netrpělivě čekají, jaké herní zajímavosti pro jejich Palm OS zařízení jsme si připravili pro tento. A protože bychom vás neradi zklamali, pojďte se na tu dnešní dávku počítačových her podívat...Palm logo Pilot Lines 3.02

Šikovná hra, která prověří vaše kombinační schopnosti. Vyčistěte herní plochu od barevných kuliček tak, že vytváříte linie stejnobarevných kuliček, které následně z hrací plochy mizí. Skvělá hrafika, výborné zvukové efektu a naprosto vynikající hratelnost. Tuhle hru zkrátka musíte zkusit!

Min. požadavky: Palm OS 3.5
Cena: 9,99 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 273 kB

Palm logo Space Docking Simulator 1.0

Dokázali byste upět například u mise Apollo? Nebo přistát dnes s raketoplánem na kosmické stanici ISS? Proč si to nevyzkoušet na vašem PDA! Po skvělém simulátoru přistání na Měsíci je tu nový kosmický simulátor, který vás realisticky provede spojením raketoplánu s vesmírnou stanicí.

Min. požadavky: Palm OS 5.0
1 MB heap paměti
Cena: 9,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 857 kB

Palm logo Free Matching Hearts 1.12

Vaším úkolem je z herní plochy odebrat co nejvíce srdíček tak, že je sdružíte s jinými srdíčky stejné barvy. Čím více srdíček, tím více získáte herních bodů. Vcelku jednoduché, ovšem po chvíli vás začne tlačit čas!

Min. požadavky: Palm OS 4.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 870 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2615