PDASoft

Club Astraware Points Party
Publikováno: Sobota, 03.02. 2007 - 00:00:00
Téma: Obecné články


Celý únor běží v Klubu Astraware akce, v rámci níž můžete získat body i za hry zakoupené v minulosti a mimo Klub Astraware. Kromě toho přibylo několik nových způsobů jak získat body a úplně každý, kdo vyplní krátký dotazník, bude zařazen do slosování o PDA.Až do 28. února bude na stránkách Astraware krátký dotazník, po jehož vyplnění bude úplně každý zařazen do slosování o Palm Z22 s Astraware Sudoku packem. Členové Klubu Astraware navíc dostanou 1500 bodů na svůj účet.

V rámci této časově omezené akce mají zákazníci jedinečnou možnost získat body i za hry, které si koupili před 26.1.2007. Je přitom jedno jestli jste si hru koupili teprve před týdnem nebo jste loajální zákazník a hry od Astraware kupujete už od jejich vzniku – body dostanete v každém případě. Stačí odeslat emailovou adresu použitou při registraci aplikace a požádat o její přidání k vašemu uživatelskému účtu Klubu Astraware. Tímhle způsobem se nyní můžete dostat k bodům, které byste jinak posbírali za předchozí nákupy.

Registrace do Klubu Astraware je zcela zdarma a členům umožňuje sbírat body, za které dostanou hry zdarma a slevy na produkty Astraware. Body lze v současné době získávat následujícími způsoby, přičemž do budoucna Astraware plánuje tento výčet ještě rozšířit:

  • 2500 bodů za samotnou registraci
  • Body za hry zakoupené přes stránky Astraware (1 bod za každý utracený cent)
  • 1000 bodů za poskytnutí high socres
  • 2500 bodů za doporučení někomu jinému aby se stal členem Clubu Astraware
  • 2000 bodů za příspěvek o Astraware ze svého osobního blogu
  • 1500 bodů za vyplnění dotazníku

Zdroj: Astraware

Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2503