PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 66.
Publikováno: Středa, 25.01. 2006 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

Dnešní den půlí pracovní týden na dvě části. Pesimisti mají polovinu týdne ještě před sebou, optimisti už za sebou a majitelé Pocket PC jsou přesně uprostřed a napjatě očekávají naši další herní středu, aby prověřili svoji herní zručnost na svém PDAčku.WinCE logo Assaultaire

Návrat domů nemusí být vždy procházkou růžovým sadem. Vracíte se z úspěšně završené mezigalaktické bitvy domů a zjišťujete, že vaše domovská planeta už není vaše, ale tak to nemůžete nechat a proto se se svým tankem vrháte do bitvy s hordami nepřátel. Akční, spousta střelby, oheň a kouř, unikátní ovládání, to vše čeká jen a jen na vás, komandére! 36 úrovní, možnost sbírání kreditů a vylepšování vašeho tanku, ochranných štítů a zbraní.

Min. požadavky: Windows Mobile 2002/2003
Windows Mobile 2003
2 MB paměti pro uložení hry
8 MB paměti pro spuštění hry
Cena: 12,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP916 kB

WinCE logo Jokers Quest II: Revenge of bosses

Ryper je zpátky a chce se pomstít a jeho přisluhovači větší a silnější! Pokračování skvělé akční a strategické hry, kde se opět setkáte s oranžovo-bíle pruhovanou rybkou v úžasném podmořském světě. Čeká na vás 10 různých Bossů s kterými budete bojovat, na 100 herních úrovní a 4 různé podvodní světy. Skvělý soundtrack a zvukové efekty!

Min. požadavky: Pocket PC
Cena: 19,99 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP4 MB

WinCE logo ClayGun

Společnost Eurosoft International konečně po několika letech očekávání uvedla na displeje Pocket PC svoji akční manga střílečku. Začínáte jako jeden z hrdinů. Obtížnost si můžete vybrat z pěti možných, od nejlehčí (emryo) až po nejtěžší (instane). Čeká na vás pět herních úrovní (plus jedna skrytá). Super grafika, skvělé efekty. Zachraňte svět pře zlodušským SOB!

Min. požadavky: Pocket PC
Cena: 24,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 11 MBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1762