PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 65.
Publikováno: Středa, 18.01. 2006 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

Všude kolem zima a mráz, hromady a hromady sněhu a jak každý majitel PDAčka ví, s dobrou hrou jde všechno snáz. A tak i dnes máme pro vás uprostřed týdne malou nadílku počítačových her pro Pocket PC. Dnes trochu více bojově naladěných.WinCE logo StormLine II: the Deep Fallen 1.00

Ocitáme se opět v ne příliš vzdálené budoucnosti, kde obří nadnárodní korporace bojují o cenné zdroje surovin na kolonizovaných planetách. Takže váš úkol je jasný, zaberte, těžte, vyrábějte, ubraňte a nakonec zničte konkurenci. StormLine II je opravdu úchvatná tahová strategie, která vás zaujme především svojí propracovanou hratelností, přehlednou a zdařilou grafikou. K dispozici budete mít několik rozdílných světů (planet), přes dvě desítky různých typů budov a strojů.

Min. požadavky: Windows Mobile 2003/SE
ARM/X-scale 200 MHz a vyšší
10 MB paměti pro uložení hry
20 MB paměti pro spuštění hry
Cena: 21,00 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP3 MB

WinCE logo The WOW II West Line 1.1

Další z her, kterou inspirovala druhá světová válka a její Západní fronta. Jedná se o 3D FPS video hru, která díky speciálnímu engine umožňuje vytvářet na efektní 3D hry filmového typu. Čekají na vás čtyři úžasné herní kampaně, kterých se můžete zúčastnit jako americký, britský, nebo sobětský voják. Pokud jste hráli Battlefield 1942, pak vám hraní této hry nebude dělat žádné problémy.

Min. požadavky: Smartphone 2003 SE
Procesor 208 MHz a vyšší
4 MB paměti pro uložení hry
7 MB paměti pro spuštění hry
Cena: 12,98 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP2,8 MB

WinCE logo Pie Bill Gates 2: Winter Edition

Velice jednoduchá hra. Kdo se rád díval na filmové grotesky ze začátku minulého století, ten jistě zná velmi populární dortové bitvy. Váš úkol je velice jednoduchý, musíte co nejvícekrát zasáhnout nejbohatšího muže planety a zároveň autora operačního systému Microsoft Windows. Uznejte sami, že si přímý zásah tím dortem přímo do obličeje zaslouží.

Min. požadavky: pOCKET pc 2002, Windows Mobile 2003/SE
8 MB paměti
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 1,48 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1747