PDASoft

Hry na víkend 97.
Publikováno: Pátek, 06.01. 2006 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

Rok 2005 je již za námi a vstoupili jsme (s mírnou kocovinou) do roku 2006. Nezbývá než doufat, že tento volební rok bude lepší než ten předcházející. A abychom se ani v tom novém roce nenudili, máme tu pro vás opět trojici her pro vaše Palmí PDAčko.Palm logo Billiard Master 3.01

Společnost MobiRate pro vás připravilareálný simulátor kulečníku a biliardu, který obsahuje několik různých her a velmi zdařilou umělou hráčskou inteligenci. Těšit se můžete na skutečný fyzický herní model, hry: 9 koulí, 8 koulí a straight pool. Hrát budete moci jednotlivé hry, nebo celý turnaj, sledovat statistiku šťouchů, měnit vzhledy herního plátna apod.

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: 363,50Kč
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 2,5 MB

Palm logo MotoGear 1.01

MotoGear je sportovní simulátor jízdy na kole. Ovšem ne na ledasjakém kole, ale na opravdu terénním BMX. Jedná se o mobilní a kapesní verzi známého simulátoru Elastomania. Můžete si dokonce do svého PDA i nahrát úrovně, které jste si vytvořili na svém stolním PC.

Min. požadavky: Palm OS 5
Cena: 363,50Kč
Ke stažení: Stáhněte si ZIP1,89 MB

Palm logo Flashback pro Palm OS

Portace známé hry Flashback, která patří mezi to nejlepší, co bylo svého času na počítačích vytvořeno! Jedná se o 2D dobrodružnou a akční plošinovku, která si z těchto žánrů vybírá jen to nejlepší. Jedná se o příběh muže jménem Conrad, který ztratil paměť. Hra začíná v džungli, kam se na svém útěku z laboratoře, kde byl Conrad vězněn, náš hrdina zřítil s letadlem. Následně se Conrad vydává do boje proti cizákům, kteří infiltrovali naši společnost a hodlají převzít vládu nad celým světem.

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP181 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1724