PDASoft

Hry na víkend 9.
Publikováno: Pátek, 30.04. 2004 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Game Logo Další víkend na krku a s ním začátek měsíce lásky, takže asi na hry nebude moc času. Přesto bychom vám nabídli možnost jak jinak strávit čas relaxace před dalším pracovním týdnem.


Palm logo Pinballz 2 1.10

Pinballz 2 Tuhle hru jistě znáte z řady amerických filmů, kde podobné hrací automaty jsou snad povinnou výbavou každého baru. Vystřelíte kuličku a snažíte se ji co nejdéle udržet ve hře a zároveň nasbírat co nejvíce bodů. Skvělá HiRes grafika a skvělé zvukové efekty.

Min. požadavky: Palm Tungsten
Palm OS 5
Cena: 14,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP390k
Palm logo MicroQuad 1.0

MicroQuad Známý francouzký programátor Xavier Martin (autor 3D tenisu) pro nás připravil další lahůdku a tou je MicroQuad. MicroQuad je, jak již název napovídá, závod čtyřkolek. Jde o řádění se čtyřkolkou na dvaceti tratích a o postup úrovněmi Baby Cup, Junior Cup, Pro Cup, Master Cup a Expert Cup. Každá úroveň obsahuje čtyři velice různorodé tratě, pro které hra nabízí šest různých čtyřkolek, které jsou různě vhodné pro silnici, off-road a závodní okruh.

Min. požadavky: Palm Tungsten E
Palm OS 5.0
Cena: 14,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP2,63M
Palm logo Minefield 1.0.2

minefield O tom, že procházka minovým polem není nic snadného, o tom vás snad nemusím přesvědčovat. To si jistě už vyzkoušely miliony uživatelů MS Windows, kde je stejná hra k dispozici v základním vybavení. Teď ji máte i vy na svém Palmu.

Min. požadavky: Palm III
Palm OS v3.1
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP11kTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=135