PDASoft

Hry pro dva hráče - Sea War Multiplayer & Hot Checkers
Publikováno: Úterý, 27.04. 2004 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Před časem jsme psali o hře RifleSLUGs - Wild Web War, kde je možné hrát proti jinému hráči s Palmem, ale jak je to u takových klasických her, jako je námořní bitva, nebo dáma? Jsme odkázáni jen na UI vašeho PDA ?


Samozřejmě, že ne ! Jsou tu hned dvě hry od společnosti TB Labs, LLC, která se specializuje na vývoj her pro Windows a pro PalmOS a dá se říci, že se jim to docela daří.

Sea War Multiplayer 2.1

Populární hra Sea War (námořní bitva) se přestěhovala ze školních lavic a čtverečkovaného papíru na obrazovky našich Palmů. Hrát můžete proti jinému hráči (místně, nebo přes Bluetooth či infračervené spojení) nebo proti umělé inteligenci vašeho PDA, ale to jaksi není ono. Jak si jistě každý pamatuje je vaším úkolem potopit nepřátelské loďstvo výstřely na bitevní pole nepřítele. Kdo první potopí všechny nepřátelské lodě, ten vyhrává.

To vše ve skvělé grafice a za doprovodu skvělých zvukových efektů v grafickém rozlišení 320x320 nebo 320x480 bodů.


Hot Checkers 4.0

K dispozici máte čtyři druhy her s možností hry proti strojovému mozku PDA, nebo bystrému (raději, ale ne až tak moc) mozku svého kolegy. Hru pro dva hráče je možné realizovat opět pomocí Bluetooth, infračerveného, nebo místního propojení. Pokud budete hrát pouze proti umělé inteligenci vašeho miláčka, máte na výběr z pětistupňové škály obtížnosti. Šikovnou vlastností může být možnost zobrazení dostupných možných tahů a vrácení posledního tahu, nebo funkce Save/Load hry.
 Kategorie  Počítačové hry
 Výrobce  TB Labs, LLC
 Licence  DEMO verze
 Verze  4.0
 Nároky  PalmOS 3.5
 Cena USA  14.95 U$
 Download  pcheck.zip
 Velikost  51k
 Hodnocení * * * *
 
 Kategorie  Počítačové hry
 Výrobce  TB Labs, LLC
 Licence  DEMO verze
 Verze  4.0
 Nároky  PalmOS 3.5
 Cena USA  14.95 U$
 Download  seawarm.zip
 Velikost  384k
 Hodnocení * * * *Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=125