PDASoft

Kinoma Media Album - udělejte si pořádek v multimédiích
Publikováno: Pondělí, 26.04. 2004 - 00:00:00
Téma: Recenze software pro Palm


Kinoma Media Album umožní uživatelům stolních PC vytvářet multimediální alba obsahující video, obrázky a zvuky, které mohou pal být přehrány na PalmOS PDA vybavených programem Kinoma Player 2.


Program obsahuje podporu široké palety zvukových, video a obrazových formátů jako třeba JPEG, AVI, MP3, DV video a QuickTime Movies.

Jakmile jsou soubory založeny do Kinoma Media Alba, mohou být snadno začleněny pomocí funkce chytni & pusť a je možné jim nastavit, jaké mají mít parametry zobrazení. Když je album hotové, je exportováno do Palm PDB formátu pro instalaci do vašeho PDA.

Aplikaci je možné využít pro organizaci vašich multimediálních dat pro firemní presentace, předvádění vašich zážitků z dovolené a dalekých cest, nebo jako rodinné album.

Je vhodné míti PDA s PalmOS 5.0, ale není to podmínkou. Podporováno je rozlišené obrazovky 160x160, 320x320 i 320x480 bodů.

Ukázky využité této bezesporu velmi zajímavé aplikace naleznete např. zde a nebo si můžete stáhnout filmové ukázky zde. Vzhled aplikace můžete měnit pomocí vybraných Themes, která naleznete třeba zde.


 Kategorie  Multimedia
 Výrobce  Kinoma, Inc.
 Licence  Zkušební verze
 Cena USA  39,95 U$
 Download  KinomaMediaAlbumSetup.exe
 Velikost  3,76M
 Hodnocení * * * *Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=120