PDASoft

Hry na víkend 8.
Publikováno: Pátek, 23.04. 2004 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Game Logo A opět je před námi další víkend a dost možná, že bude potřeba zabít nudný večer nějakou pařbičkou zatímco vaše lepší polovička roní krokodýlí slzy nad argentinským seriálem. Co vám tedy nabídneme ? Byla by tu jedna PacManí klasika, arkádová střílečka a trocha čínského mudrování nad dominem.


Palm logo Eat or Die 2

Eat or Die 2 Návrat klasiky, tak by se dal nazvat Pas-Maní remake pro Palmy. Po našem Sněz nebo zemři (asi hlady), to snad jako malý slyšel každý, když seděl na talířem něčeho, co mu nechutnalo. Zde jste v roli tečkožrouta, kterého pronásledují zlí duchové. Vaším úkolem není nic těžšího, než vyzobat všechny tečky v bludišti. Hra je určena jak pro černobílé, tak i pro barevné Palmy.

Min. požadavky: Palm III
Palm OS v3.5
Cena: 4,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP91k
Palm logo FreeJongg 1.0

FreeJongg FreeJong, nebo-li Freeware Mahjongg je klasická čínská stolní hra, kde máte za úkol z hromady kostek odebírat shodné dvojice (ty jsou vždy dvě od každého typu kostek + 2 zvláštní páry kostek). Jediný háček je v tom, že to musí být volné kostky, tj. kostky, které zleva nebo zprava nesousedí s žádnou jinou kostkou a neleží na ní žádná další kostka.

Min. požadavky: Palm IIIc
Palm OS v3.5
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP121k
Palm logo Rays 1.31

RaysColor Jednoduchá (celkem) akční střílečka, kde střílíte ve směru tahu stylusu na graffiti plošce. A koho, že to střílíte? Přeci cizácké nepřátele. Ti samozřejmě na oplátku útočí na vás, ale dokud máte ochranný štít, nemusíte se jich bát. Hra končí, když o něj přijdete.

Min. požadavky: Palm III
Palm OS v3.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP56kTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=112