PDASoft

HandPainter Pro 1.7 - Michellangelem snadno a rychle?
Publikováno: Pátek, 23.04. 2004 - 00:00:00
Téma: Recenze software pro Palm


SoftAway HandPainter-Pro je velmi silným nástojem pro snadné kreslení na PDA s PalmOS, který vám dá k dispozici profesionální prostředky pro kreslení, které jste dosud měli k dispozici pouze na stolním počítači.HandPainterPro HandPainter-Pro od společnosti SoftAway je v současné době k dispozici ve dvou verzích a to ve verzi pro PalmOS 3.5/4.1 s grafickým rozlišením 160x160 bodů a ve verzi pro PalmOS 5 s grafickým rozlišením HiRes, tj. 320x320 bodů. Navíc je k dispozici i starší verze HandPainter 0.6 (pro PalmOS 5), která nemá k tolik funkcí, avšak je k dispozici zcela zdarma. Takže na výběr je možností přehršle.

Program je poměrně velice malý, verze pro PalmOS 3.5/4.1 zabírá pouze 100 kb pracovní paměti a verze pro PalmOS 5 jen 150 kb. Přesto nabízí všechny kreslící funkce, které znáte z prostředí grafických editorů na stolních počítačích. A to bez nějakého omezení!
Klikni pro detail K dispozici máte čtyři úrovně zvětšení (Zoom) - 2x, 4x, 6x a 10x, vyplňování (Flood Fill), tři velikostí sprejů (Spray), čtyři velikosti čar (Line), čtyři velikosti písma a dále klasické funkce pro práci jako je kopírování, vystřižení a vlepení, popř. smazání části obrázku. HandPainter-Pro je koncipován jako velmi uživatelsky snadno ovladatelný program. Všechny funkce jsou k dispozici přímo na obrazevce pod intuitivní ikonou, pokud má daná funkce více možností (symbolizováno malým trojúhelníčkem v levém horním roku příslušné ikony, pak postačí pouze stylus přidržet na ikoně a po chvíli se rozbalí menu s dalšími podvolbami.

HandPainter-Pro hotové obrázky ukládá do paměti PDA ve vlastním formátu. Bohužel podporuje pouze import/export ve formátu BMP, který umožňuje ukládat a načítat z paměťové karty.


 Kategorie  grafické editory
 Výrobce  SoftAway
 Licence  14-denní zkušební verze
 Verze  1.7
 Nároky  Palm IIIx, PalmOS 3.5
 Cena USA  14.95 U$
 Download  HandPainterPRO_ver1.7.0.zip
 Velikost  403k
 Hodnocení * * * * *Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=111