PDASoft

Siberian Strike 1.2 - Pojďte si zalítat a zastřílet
Publikováno: Středa, 21.04. 2004 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


SiberianStrikeMain Siberian Strike je skvělá odreágovávací akční hra, která v sobě snoubí snadné ovládání reagující na vaše rychlé reflexy se skvělou grafikou a velmi zdařilými zvukovými efekty. A je možné si ji zahrát jak na staších černobílých, tak i na barevných palmech.SiberianStrike Díky firmě gameloft se můžeme přesunout časem do doby druhé světové války, kdy německá Luftwaffe byla jednou z nejsilnějších zbraní fašistického Německa, díky které Německo poráželo ostatní evropské státy.

V průběhu německé invaze do Sovětského Ruska, se německá špionážní služba dozví, že sověti vyvíjí mocnou tajnou zbraň v supertajné vojenské základně na Sibiři, která by mohla zvrátit válku a přinést sovětům vítězství (tady vidíte, že vaše mise byla nakonec neúspěšná, protože tajná zbraň byla vyvinuta a díky ní sověti spolu s američany tu válku přeci jen vyhráli, ha ha ha).

Aby si Německo i nadále zajistilo svoji vojenskou převahu, nejvyšší místa se rozhodnou vyslat jednoho ze tří nejlepších pilotů nad sovětské území s rozkazem zničit tajnou vojenskou základnu. Tato supertajná a nebezpečná mise dostala krycí název "Siberian Strike".

Nyní je jen na vás, koho vyberete jako pilota svého letadla. Jak již bylo řečeno, máte k dispozici tři nejlepší piloty třetí říše:

Friedich Kaiser Walter Wulf Karl Hacht
Kaiser Wulf Hacht
Jsem nejrychlejší stíhací eso. Nikdo mě nemůže dohonit!! Vždy dosáhnu svého cíle, nezáleží na tom, kolik překážek musím překonat !! S mým Do17, jsem nejsilnější na světě. mohu zničit cokoliv!!
Messerschmitt
Me 163 Komet
Messerschmitt
Bf 109
Dornier
Do 17Z-10 Kauz
me163 me109 do17
Rychlost hvezda hvezda hvezda
Síla hvezda
Štít hvezda
Rychlost hvezda hvezda
Síla hvezda hvezda
Štít hvezda
Rychlost hvezda
Síla hvezda hvezda hvezda
Štít hvezda hvezda

Každý z pilotů má své výhody a nevýhody. Jeden je rychlý, ale křehký, jiný zase pomalý, ale silný. Zbraně, kterými je vybaven ten či onen stroj je možné v průběhu mise vylepšovat sbíráním různých bonusů.

Pilot, kterého si pro misi vyberete bude muset zvládnout pět různých úrovní: souboj na obloze, přelet přes arktické moře a jeho ledovce, přes zasněžené lesy a opuštěnou železnici až do středu Sibiře, kde jej čeká vstup do tajné základny. Vaše zručnost bude prověřena ve dvou speciálních úrovních, kde budete muset kličkovat mezi ledovci a obrannými zdmi na tajné základně. Navíc každá úroveň je zakončena soubojem s extra silným nepřátelským protivníkem.Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=104