DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
22. ledna 2019  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Baterie pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 201 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPHSluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPHR4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 KčNabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 KčSluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPHVyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPHTTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPHScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 KčMatná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 KčNavštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Re: Swing Girls - Japonské školačky hrají jazz (Hodnocení: 1)
Od: machen (mali_5202009@163.com) - Úterý, 14.02. 2012 - 09:35:27
flv to mp4 mac [www.flvtomp4mac.com] video converter can easily and fastly help mac users to convert various video formats from one to another with perfect output quality and high conversion speed.
flv to mpg [www.flvconverter.biz] Converter is an ideal FLV to mpg conversion tool in converting Flash Video (FLV) into mpg formats.
Looking for all-in-one software to convert flv to mp4 [www.convertflv.biz] ? Once owning FLV to MP4 converter, you can convert FLV to MP4 with excellent image and sound quality . All FLV files encoded with H.264, H.263, On2 VP6 and Nellymoser are supported. Besides converting FLV to MP4, this software also can convert FLV to avi, mov, 3gp, wmv, vob, etc. Easy-to-use interface and fast output speed let convert FLV to MP4 without any trouble.
Flv to mp3 converter is an easy-to-use software to convert flv to mp3 [www.convertflv.biz] No matter you are a professional or not, you can convert flv files to mp3 without any difficulties. Just download the flv to mp3 converter, try it to convert flv to mp3 and have a wonderful converting experience right now.
flv converter [www.brosvideo.com] is a so well engineered flv video conversion program that it can covert YouTube FLV video files to more common files, like FLV to AVI, FLV to MP4, FLV to MPEG-4 to fit more portable devices.
FLV Converter Mac [www.flvconvertermac.net] OS X software is a all-in-one converting tool. You can either convert FLV to AVI, MPEG, WMV, MPG, MP4, 3GP, XviD, DivX, DAT, MOV, MP3, WMA, OGG, etc. Or convert them to FLV FlashVideo format. Besides, you can customize various options to make the software easiest to use for your demand.
avi to flv [www.flvconverter.biz] Converter is a powerful flv video converter which can convert avi to flv, DivX, XviD, MP4, M4V, FLV, 3GP, ASF, RM, RMVB, MOV, ASX, MKV, OGM, SVCD, VCD, VOB to FLV.avi to FLV converter is a powerful Flash Video Encoder to convert any video into avi video and FLV streaming video formats.
In contrast to various video conversion tools, FLV to MPEG Converter is a professional program which is much easier to customize, offers higher quality. No matter you are novice or pros, three clicks can finish this conversion FLV to MPEG: (1) Add file, (2) Select output formats and destination, (3) Click Start!Want to convert FLV to MPEG? Come to try FLV to MPEG Converter with your own. The earlier you use FLV to MPEG Converter, the simpler you convert FLV to MPEG!
On how to convert FLV files to AVI? First choice is FLV to AVI video converter. flv to avi converter [www.convertflv.biz] Friendly-user interface and high output quality let you convert FLV files to AVI without any difficulty. Besides converting FLV files to AVI, FLV to AVI video converter also can convert FLV to mov, wmv, mp4, 3gp, mpg, mpeg, vob, etc. Versatile editing functions also supported by FLV to AVI video converter.
flv to wmv [www.flv-converter.com] Flv to WMV Converter is the best FLV file conersion tool that can convert Flash FLV video files to AVI, MPEG, WMV video files so that they can be played in Windows Media Player or edited by video editing software. You can set output video's bitrate, framerate, output audio's bitrate. support completely batch conversion Flv files to WMV/AVI/MEPG with super speed. The simple and friendly interface make user feel free to to use. freedownload is supported.
How to Enjoy converting FLV to MOV?
Easy-to-use flv to mov [www.convertflv.biz] converter greatly realizes video conversion. Besides converting FLV to MOV, FLV to MOV Converter can split, merge, edit, apply effects, capture, rip and burn files. Batches conversion let you save much time to convert FLV to MOV.
flv to rmvb [www.flvconverter.biz] such as convert flv to rm, flv to rmvb, flv to ra. either convert flv to rm/rmvb/ra or convert flv to vcd. both means the same. and happenly this software flv to vcd converter can tackle it. so if you want to save your flv video to a vcd/svcd disk, just feel free to use this flv to vcd converter.

Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.33 sekund

RSS - články RSS - fórum