DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
12. června 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Baterie pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 344 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPHSluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPHR4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 KčNabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 KčSluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPHVyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPHTTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPHScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 KčMatná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 KčNavštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Pro všechny: Jaký je rozdíl mezi kartami R4i Dualcore, Gold Pro a Snoopy?
Mobilni zařízení na cestách
R4i

Pokud jste majiteli některé herní konzole Nintendo DS, DS Lite, nebo 3DS v nejrůznějších mutacích a chcete hrát hry přes ROMky stažené z internetu, pak se jistě právem ptáte, jaký je rozdíl mezi kartami, které takové hraní her umožňují, abyste si mohli vybrat tu nejlepší. Odpověď není rozhodně jednoduchá.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Pro všechny: Úsporná svítidla  budoucnost nebo jen EU pod tlakem lobistů?
Články napříč platformami
LED

Každý doma svítíme žárovkami a snad každý z nás zaregistroval nařízení energetické komise EU, které postupně zakázalo a zakazuje prodej klasických wolframových žárovek a spadeno má i na halogenové. A tak není možné nezakopnout o problematiku úsporných zářivek a LED svítidel ve své vlastní praxi. Jaká jsou LED svítidla v praxi?

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Pro všechny: Absolventi získávají v sektoru sdílených služeb více prostoru než dříve
Články napříč platformami
Komora certifikovaných účetních

V současnosti je ve vybraných servisních centrech již jen zhruba polovina z celkového počtu některých typů pozic obsazena absolventy vysokých škol. Druhou polovinu začínají nově tvořit osoby s ukončeným středoškolským vzděláním. Jedná se typicky o pozice v účetnictví a financích s rutinnějšími úkoly. K tomuto výsledku dospěli účastníci kulatého stolu o rozvoji talentů v sektoru sdílených služeb, který v Praze uspořádalo sdružení ABSL (Association of Business Service Leaders).

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Pro všechny: Čím dál víc podnikatelů žádá své účetní o manipulaci účetnictví
Články napříč platformami
Komora certifikovaných účetních

Morálka finančního vykazování je nejhorší za uplynulé 3 roky. Pocit morální odpovědnosti mezi podnikateli slábne. Od loňského února se podíl účetních, které podnikatelé žádají o zkreslení finančních výsledků firem, zvýšil z 21 na 27 procent. Recese podle průzkumu Komory certifikovaných účetních stále motivuje podnikatele k manipulaci svých finančních výsledků.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Pro všechny: 23' matná fólie na LCD monitory
Články napříč platformami

Slunné počasí je jasným příznakem pomalu se blížícího léta a s příchodem léta a především tedy jasného a slunečného počasí nejeden z uživatelů stolních PC řeší problém nepříjemně lesknoucího se displeje. Pokud nemáte LCD monitor přímo s továním řešením matového a antireflexního povrchu, pak může být řešením instalace ochranné fólie s těmito vlastnostmi. A konečně máme v našem eShopu 23" matnou folii pro LCD monitory.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Pro všechny: Štastné a veselé Vánoce a mnoho úspěchů v roce 2014
Články napříč platformami
Příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce 2014 přejeme všem čtenářům PDASoftu, ať nás čtou na svém stolním PC, notebooku, nebo na tabletu či v telefonu! Snad i příští rok vám budeme přinášet nejrůznější zajímavosti ze světa mobilní techniky.
(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Pro všechny: Jak si vedou elektronické knihy na českém trhu?
Články napříč platformami

Svaz českých knihkupců a nakladatelů vydal zprávu o českém knižním trhu 2012/2013. Jak si vedou eKnihy na našem trhu, který je v posledních letech doslova zaplaven eReader čtečkami, phablety (kříženec mezi tabletem a mobilním telefon, jak funkcemi, tak i provedením), tablety a mobilními telefony? Pokud ráno jezdíte do zaměstnání metrem či tramvají, jistě si nemůžete nešimnout nebývalého rozmachu čtenářů elektronických knih a jaké jsou faktická data?

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Pro všechny: Jak na upgrade karty R4i SDHC DualCore pro Nintendo 3DS
Články napříč platformami

Je předvánoční čas a tak se objevuje řada novopečených uživatelů populární herní konzole Nintendo 3DS, případně její variace Nintendo 3DS XL apod. Karta R4i SDHC DualCore patří mezi levné varianty, jak hrát hry stažené z internetu na této konzoli. Ovšem s příchodem nové verze firmware 4.4.0-10 přichází i obligátní komplikace.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Pro všechny: Češi, mistři světa v čekání, na nižší ceny
Články napříč platformami

Po delší době se konečně objevil v reklamně vtip. Bohužel, při srovnání cen našich a zahraničních operátorů se to jeví spíše jako výsměch a vtipného na tom srovnání není zhola nic. Opět je to vidět na horké novince iPhone 5, která jde dnes do prodeje. Kde a za kolik, to se dozvíte v článku.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 5)

Pro všechny: Google podporuje boj proti falešným recenzím
Články napříč platformami

Illinoiská universita v Chicagu si vzala na mušku falešné recenze, které mohou významně ovlivnit podnikání na internetu. Studie podporovaná společností Google byla navržena tak, aby vyhledávala organizované skupiny podvodných komentářů a automatizovala proces jejich identifikace.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Pro všechny: Moje druhá zkušenost s Apple Store
Apple iPhone

První návštěvou v Apple Store jsem nebyl zrovna potěšen, nicméně, odhodlal jsem se tam znovu. Jaké jsou tedy mé dojmy z druhé návštěvy tohoto značkového obchodu?

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Pro všechny: Angry Birds Space se dostanou i na Windows Phone
Články napříč platformami

Populární "Naštvané ptáky" si pravděpodobně zahrála již většina z nás, zbytek o nich nepochybně již alespoň slyšel nebo četl. V minulých dnech se tento populární titul dočkal nové verze Space, která se z pozemského prostoru přesunuje do vesmíru. Pro Android a iOS je hra již k dispozici, ohledně verze pro Windows Phone však panovala nejistota. Pokud by se verze pro platformu od Microsoftu skutečně neobjevila, byla by to z mnoha důvodů velká rána nejen pro uživatele, ale i výrobce telefonů a samotný Microsoft. Podle posledních informací by však měla přijít i tato verze.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Pro všechny: Práci na novém tabletu věnuje šéf designu společnosti Nokia třetinu svého času
Články napříč platformami

Dlouhou dobu se spekulovalo, že společnost Nokia připravuje svůj tablet. Nyní se dá tuto informaci považovat za jistou, ačkoli o samotném zařízení nevíme stále nic. Přesto se ze slov hlavního designéra dá vytušit, kam se bude Nokia snažit ubírat.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Pro všechny: Apple a jeho filozofie
Články napříč platformami

Společnost Apple zcela jistě nabízí špičkový hardware a velmi povedenou softwarovou platformu pro stolní počítače, notebooky i další elektroniku. Na druhou stranu se jedná po softwarové stránce o velmi uzavřené prostředí plné nejrůznějších restrikcí a omezení, které každému rozhodně nemusí být příjemné.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Pro všechny: Pirátství není nutně špatné!
Články napříč platformami

Šéf společnosti Rovio: "Pirátství není nutně špatné, naopak může náš business posílit"

I na takovou věc, jako je počítačové pirátství, se dá nahlížet z více úhlů pohledu. A potvrzuje to i Mikael Hed jako šéf společnosti Rovio, která stojí za celosvětovým herním hitem Angry Birds. Pirátství prý podle něho dokonce může přilákat nové zákazníky a fanoušky.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 5)

Pro všechny: Krok zpět do reálného světa
Články napříč platformami

Životy některých z nás jsou opravdu rychlé a náročné. Někomu to tak možná vyhovuje, většina lidí ale hledá způsoby, jak zpomalit. Že za spoustu těchto vlivů může dnes stále se rozšiřující elektronické a technické vybavení, je pravděpodobně zřejmé většině z nás. Několik typů na zpomalení životního tempa můžete nalézt i na následujících řádcích.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Pro všechny: WebOS bude od září k dispozici jako open source
Články napříč platformami

O tom, že WebOS bude k dispozici jako open source, se hovoří již delší dobu. Nyní k celé problematice promluvil i majitel tohoto systému, společnost HP, a oznámil, že se tak stane od září letošního roku.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Pro všechny: Ztratil iPhone svou výhodu?
Články napříč platformami

Apple iPhone měl v mnoha oblastech nepopiratelný náskok. Byly doby, kdy se jej mnozí výrobci snažili více či méně úspěšně dohnat nebo napodobit. Nezaspal ale iPhone trochu? Dnes je totiž na trhu velké množství přinejmenším stejně dobrých přístrojů, a rozhodování ve prospěch iPhone se tak stává z hlediska značky či operačního systému nezaujatého zákazníka stále složitější.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Pro všechny: Android vs. iPhone: Ekonomika aplikací
Články napříč platformami

Článek, který se tentokrát na trh s chytrými telefony nedívá až tak z pohledu běžných uživatelů, ale spíše z pohledu vývojářů softwaru. A zde často nemusí být rozhodující tržní podíl (hovořící ve prospěch Androidu), ale spíše možnost na svých programech více vydělat (kde hraje prim právě Apple).

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Pro všechny: Grafika s přidanou hodnotou  mobilní telefony ve světě
Články napříč platformami

Připadáte si divní, pokud se bez svého telefonu nehnete ani na krok a dokonce vás doprovází např. i do postele či do vany? Můžete se uklidnit, rozhodně v tom nejste sami.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

975 článků (49 stránek, 20 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:


Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Novinky na PDAsoft.cz
Aktuality | Archív aktualit |
.: 11. 10. 2013 - Ochranné fólie pro iPAD2 skladem! více...
.: 11. 10. 2013 - Ochranné fólie pro MacBook Air 13.3" skladem! více...
.: 04. 03. 2012 - Snížení cen baterií pro PDA a smartphony o 10-20%! Sledujte v našem eShopu! více...
Nové soubory | Free Recovery Software | FlushIt!.prc |

Kolik zbývá?

Pro začátečníky ...
Pro zacatecniky...

Anketa
Co vy a Samsung Galaxy S IV ?

Mám iPhone 4 a vystačím si
Mám iPhone 5 a neměnil bych
Mám Samsung Galaxy S III a zatím stačí
Toužím po něm
Nezajímá mne
Chtěl bych, ale nemám na něj
Chtěl bych a pilně šetřímVýsledky
Další ankety

Účastníků 85

Sudoku na každý den

Reklama

Prislusenstvi pro PDA

Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.59 sekund

RSS - články RSS - fórum