DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
12. června 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Baterie pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 350 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPHSluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPHR4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 KčNabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 KčSluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPHVyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPHTTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPHScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 KčMatná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 KčNavštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Články o WebOS: HP končí se službou cloud pro webOS
Software pro WebOs
webOS logo

Společnost HP už tři roky nevyrábí mobilní telefony s webOS a do budoucna asi ani vyrábět už nebude. Jak jinak si vysvětlit připravované ukončení služby cloud pro tato zařízení. Zřejmě už nebude dlouho trvat a s webOSem se setkáme tak leda v TV, pračce nebo v mikrovlnce.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Všechna zařízení s webOS končí
Autor: Petr_Benda
Software pro WebOs

HP naprosto nečekaně a bez varování oznámilo, že končí s veškerým hardwarem na platformě webOS. TouchPad, Pre 3 a Veer tak už brzy zmizí z distribuce.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: O TouchPadu, slevách v USA, a dostupnosti v Evropě
Autor: Petr_Benda
Software pro WebOs

Zatímco do České republiky se HP TouchPad ještě vůbec nedostal, v USA už je předmětem masivních slev. Je tedy na místě zamyslet se nad tím, proč HP dramaticky snižuje cenu krátce po uvedení TouchPadu na trh, a kde a za kolik ho nejlépe koupit.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Proč by HP mělo licencovat webOS i dalším společnostem
Články napříč platformami

WebOS je podle mnohých nejlepším současným operačním systémem. Jeho tržní podíl je však zanedbatelný. Aby se tato nepříjemná situace začala měnit k lepšímu, bude muset HP přehodnotit svůj přístup, jinak by to nemuselo s webOS dopadnout dobře, což by jistě byla škoda. Jednou ze šancí, jak dostat webOS více do povědomí širší veřejnosti, je licencovat systém i dalším výrobcům chytrých telefonů.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: TouchPad nedokáže editovat dokumenty, napraví to až pozdější updaty
Autor: Petr_Benda
Software pro WebOs

Až se příští měsíc začne HP TouchPad prodávat, nebude mít v základní softwarové výbavě žádný nástroj na editaci dokumentů. HP se přitom snaží TouchPad prezentovat jako mocný pracovní nástroj, ale to bez editace dokumentů prostě nejde.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: HP rozdává TouchPady vývojářům z homebrew komunity
Autor: Petr_Benda
Software pro WebOs

HP rozdává vývojářům z homebrew komunity TouchPady, aby mohli svůj software připravit na to, až půjde TouchPad příští měsíc do prodeje. HP tak jako jeden z mála výrobců pokračuje v dlouhodobé podpoře své homebrew komunity.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Tipy pro webOS - Úprava launcheru webových stránek
Software pro WebOs

aneb Jak upravit ikony webových stránek uložených do launcheru tak, aby se automaticky otevírali v jiném webovém prohlížeči.
Umístili jste si do launcheru vašeho webOS telefonu kromě zástupců aplikací také odkazy na webové stránky, ale zjistili jste, že ty se po instalaci jiných prohlížečů stále otevírají ve standardním prohlížeči?

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Tipy pro webOS - Jak na zálohu a obnovení webOS přístrojů
Software pro WebOs

Zálohování a obnovení přístroje je docela užitečná funkce, která se hodí např. při přechodu na nový přístroj, při aktualizaci nového operačního systému nebo např. při potřebě uvést telefon do funkční podoby. Samotný Palm sice nabízí možnost zálohy přístroje prostřednictvím webového rozhraní Palm Profile, ten ale bohužel zdaleka nezálohuje vše, co by bylo potřeba. Naštěstí však existuje způsob, jak si poradit i bez pomoci z oficiálních míst.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 5)

Články o WebOS: Zkušenosti s webOS 2.1 na Palm Pre Plus
Software pro WebOs

Oficiální upgrade na webOS 2.1 pro starší přístroje je zatím možné využít pouze u velmi malé části přístrojů Palm. Na internetu se ale objevila možnost, jak tuto akci provést u mnohem většího počtu telefonů, ačkoli je nutné upozornit na to, že se nejedná o zcela oficiální záležitost. Zkušenosti s používáním webOS 2.1 na Palmu Pre Plus si můžete přečíst na následujících řádcích.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Co doposud víme a nevíme o webOS 3.0
Software pro WebOs

Jestli nás něco z dílen HP zajímá více než ostatní, zajisté to bude operační systém webOS 3.0. Nejenom, že jsme jej ještě neměli možnost vyzkoušet, v současné době o něm navíc ještě ani nevíme zdaleka vše, co nám tento systém nabídne. Pojďme si zkusit na následujících řádcích shrnout naše současné vědomosti o tomto operačním systému i to, co je doposud opředeno tajemstvím.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Co doposud víme a nevíme o webOS 2.1
Software pro WebOs

Ačkoli o webOS 2.1 víme již delší dobu, stále je tak trochu zastřen tajemstvím. HP oficiálně doposud ani neuvedlo, pro které přístroje nakonec bude k dispozici. Neznáme ani přesné informace o nových funkcích a nevíme, kdy se jej dočkáme ve svých přístrojích. Pojďme si shrnout všechna zatím dostupná fakta.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Jak bude vypadat HP ePrint pro webOS zařízení
Software pro WebOs

Společnost Hewlett-Packard představila na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně program s rozšířenou podporou tisku ze zařízení vybavených systémem webOS. Ačkoli byla předváděna prozatím funkčně omezená verze, jistě se bude jednat o zajímavý a zejména praktický doplněk chytrých telefonů a tabletů této značky.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Exhibition režim v novém webOS
Software pro WebOs

Exhibition režim je funkce v nových webOS přístrojích, která slouží k servírování nejrůznějších typů informací např. v momentě, kdy svůj telefon dobíjíte v Touch Stone nabíječce. Váš telefon tak může posloužit jako jednoduché hodiny, dokáže zobrazit oblíbené fotografie, přehled vašich schůzek nebo třeba informace z Facebooku.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Nový Touchstone bude bez NFC, komunikaci obstarají další cívky
Autor: Petr_Benda
Obecné články

Nové telefony a tablety s webOS nebudou podporovat technologii NFC a místo toho se při komunikaci s nabíječkami Touchstone budou spoléhat na druhou sadu cívek na vyšší frekvenci.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Starší Palmy se webOS 2.0 možná přeci jen dočkají
Software pro WebOs

Nedávno oznámená informace, že pro starší modely Palmů Pixi (i ve verzi Plus) a Pre (taktéž i ve verzi Plus), nedostanou webOS 2.0, vyvolala mezi jejich uživateli velkou vlnu nevole, na kterou zřejmě zareagovalo i samotné HP. V následných prohlášeních totiž neurčitě uvádí, že ačkoli nebude možné provést upgrade prostřednictvím bezdrátové technologie OTA, snaží se přijít s alternativním způsobem, jak novou verzi operačního systému do starších přístrojů dočkat.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Palmy Pre (Plus) a Pixi (Plus) se nedočkají aktualizací na nejnovější webOS 2.0
Hardware Palm

Společnost HP podle posledních informací nepočítá s tím, že by pro původní modely Pre (Plus) a Pixi (Plus) přišla s možností aktualizace na nejnovější verzi operačního systému webOS 2.0. S podporou obou modelů ale nekončí, i v budoucnu se budou objevovat bezpečností aktualizace a další méně významné updaty.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: HP představilo nové telefony a tablet s webOS
Autor: Petr_Benda
Obecné články

HP představilo dvojici nových telefonů a jeden tablet, všechny se systémem webOS na palubě. Kromě toho se brzy objeví další tablet a HP slíbilo webOS i pro počítače a tiskárny.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: HP potvrdilo netbooky s webOS
Autor: Petr_Benda
Hardware Palm

Zatím sice nejde o žádné oznámení určené pro veřejnost, nicméně zmínka o netboocích s webOS už se objevila v oficiálních materiálech od HP pro partnery z řad mobilních operátorů.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: webOS má problémy se zabezpečením, tedy alespoň teoreticky
Autor: Petr_Benda
Software pro WebOs

Odborníci na softwarové zabezpečení upozornili na to bezpečnostní díry ve webOS. Některé HP už v mezičase odstranilo, jiné na opravu ještě čekají. Není to však žádný důvod k panice, protože se ještě neprokázal ani jeden případ jejich reálného zneužití.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: webOS má nového šéfa, HP jej přetáhlo Nokii
Autor: Petr_Benda
Software pro WebOs

Platforma webOS má nového šéfa. Je jím Fin Ari Jaaksi, který do HP přichází z Nokie, kde donedávna vedl vývoj platformy MeeGo.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

74 článků (4 stránek, 20 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:


Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Novinky na PDAsoft.cz
Aktuality | Archív aktualit |
.: 11. 10. 2013 - Ochranné fólie pro iPAD2 skladem! více...
.: 11. 10. 2013 - Ochranné fólie pro MacBook Air 13.3" skladem! více...
.: 04. 03. 2012 - Snížení cen baterií pro PDA a smartphony o 10-20%! Sledujte v našem eShopu! více...
Nové soubory | Free Recovery Software | FlushIt!.prc |

Kolik zbývá?

Pro začátečníky ...
Pro zacatecniky...

Anketa
Co vy a Samsung Galaxy S IV ?

Mám iPhone 4 a vystačím si
Mám iPhone 5 a neměnil bych
Mám Samsung Galaxy S III a zatím stačí
Toužím po něm
Nezajímá mne
Chtěl bych, ale nemám na něj
Chtěl bych a pilně šetřímVýsledky
Další ankety

Účastníků 85

Sudoku na každý den

Reklama

Značkové příslušenství za neznačkové ceny!

Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.73 sekund

RSS - články RSS - fórum