DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
28. září 2022  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 110 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPHSluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPHR4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 KčNabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 KčSluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPHVyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPHTTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPHScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 KčMatná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 KčNavštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Články o BlackBerry: BlackBerry Torch 9800 - Software a dokončení IV.
09.09.2010 
BlackBerry

O tom, že BlackBerry Torch 9800 je opravdu fajnový strojek nebude pochyb. Dnes pro vás máme detaily o vestavěných aplikacích a celkové zhodnocení smartphonu jako takového. Rozhodně si to nenechte ujít.Zprávy a sociální sítě

Nejrůznější průzkumy a statistiky říkají, že nejpoužívanější aplikací na iPhone je internetový prohlížeč. Jaká aplikace toto místo zaujímá u přístrojů BlackBerry? Pro mě jsou to Lidé. Protože BlackBerry je přístroj o komunikaci, ať již se jedná o klasické hovory, textové zprávy, e-maily, BBM, Twitter nebo IM. A díky celé řadě užitečných vlastností jsou pro ni přístroje BlackBerry nejvhodnější.

V souvislosti s komunikací se mi moc líbila nově přidaná aplikace s názvem Social Feeds. Aplikace se skvěle podařilo sjednotit informace z různých sociálních sítí a internetových komunikátorů bez kompromisů, kterými většina “all-in-one” řešení trpí. Přímo z programu se můžete napojit na AIM, BlackBerry Messenger, Facebook, Google Talk, MySpace, Twitter, Windows Live Messenger a Yahoo! Messenger. Informace z těchto zdrojů můžete prohlížet buď dohromady, nebo i zvlášť. Nechybí ani spolupráce s RSS.

Nové možnosti získaly i textové zprávy a e-maily. Díky novému vyhledávání rychleji naleznete starší zprávy, textové a MMS zprávy můžete používat v režimu konverzace (chatu) nebo je obohatit o vaši GPS pozici. Stále platí to nejdůležitější - že přístroje BlackBerry jsou pro komunikaci (jako) stvořené. Ačkoli se i zde najdou drobné chyby, mezi které v současné době patří zejména nedostatečná synchronizace s Gmail účtem.

Multimédia - hudba, filmy, fotografie a další

Multimédia nehrály nikdy u BlackBerry příliš důležitou roli a mnoho jejich uživatelů možná ani nevědělo, že jejich přístroje práci s nimi zvládají. Posun k multimédiím je ovšem zřejmý - přístup k nim je totiž součástí jednoho z náhledů hned na pohotovostní obrazovce.

Proměnou prošla aplikace pro prohlížení fotografií, která je nyní přehlednější a celkově použitelnější. Oživením prošly také programy pro přehrávání hudby a videa, které mají lepší grafiku, zobrazují obrázky alba a u videí automaticky generují náhled. Příjemnou vlastností je také možnost spravovat hudební kolekci přes Wi-Fi. Nabídku aplikací doplňuje aplikace pro stahování podcastů a aplikace pro nahrávání videí na server YouTube. Jako opomenutí lze považovat to, že chybí aplikace pro prohlížení těchto videí. Jako slabou náhradu lze považovat program pro vyhledávání videí na internetu.

Multimédia - hudba, filmy, fotografie a další

BlackBerry Torch 9800 umožňuje přístup ke katalogu aplikací App World 2.0 a pokud si přístroj pořídíte přes operátora, měla by být dokonce umožněna platba za software skrze vaše měsíční vyúčtování. Výhodou BlackBerry OS 6 je skutečnost, že by na něm měl bez problémů fungovat veškerý starší software. Samozřejmě ale byly přidány také nové funkce, které umožní vývojářům využívat třeba Univerzální vyhledávání. Většina aplikací vypadá podobně jako u jiných BlackBerry, Torch 9800 má ovšem výhodu v lepším displeji s možností dotykového ovládání.

Nevýhodou však je stále relativní omezenost aplikací. Tak komplexních programů a her jako třeba na iPhone se zatím bohužel nedočkáme. Přístroj totiž disponuje pouze 512 MB paměti, které je možné pro instalaci využít - úložiště s kapacitou 4 GB ani paměťovou kartu bohužel takto využít nelze. I tak ovšem existuje řada skvělých programů, které dokáží plně využívat všech funkcí přístroje a podstatně rozšiřovat jeho možnosti.

BlackBerry Desktop Manager 6

S vydáním nové verze operačního systému jsme se dočkali také nové verze obslužného počítačového softwaru BlackBerry Desktop. Kromě modernějšího vzhledu a uživatelského rozhraní získá uživatel také vestavěnou synchronizaci hudby, obrázků a videí. Zatím je k dispozici pouze verze pro PC, v brzké době by měla být připravena i verze pro Mac. Doufám, že BlackBerry co nejdříve zapracuje na možnostech on-line synchronizace, aby uživatelé podobný software vůbec nemuseli používat.

Uživatelské zkušenosti

V programu Application Management nyní můžete získat více informací o dostupných systémových zdrojích (paměť, procesor). Součástí Application Managementu je také jednoduché počítadlo, kolik času jste strávili používáním telefonu. Skutečnost, že BlackBerry 6 je jen dalším mezikrokem ke vývoji platformy ovšem znamená, že čas od času mohou vynořit i neduhy známé z předchozích verzí. I přesto se ovšem zdá, že to nebude nijak častý jev, protože BlackBerry skutečně pilně pracovalo na co největším vyladění veškerých komponent vzhledem k možnostem hardwaru.

Vzhledem k tomu, že nový systém by měl být o něco náročnější a k použití stejného procesoru jako u Boldu 9700 jsem očekával, že prostředí bude o něco pomalejší, ale s ničím takovým jsem se nesetkal. Takže ačkoli chování přístroje není vysloveně dokonalé, určitě nelze RIM upřít velkou snahu a schopnost z použitého hardwaru vyždímat naprosté maximum. Ke zpomalení ale samozřejmě dojít může, v naprosté většině případů je však způsobeno spuštěním velké množství programů současně. Běžní uživatelé ale nebudou mít s výkonem přístroje problémy.

Závěr

Torch 9800 je vítaným přírůstkem do rodiny smartphonů BlackBerry. A zatím také nejspíš i tím nejlepším. Konstrukce s výsuvnou klávesnicí této platformě skutečně sedne. BlackBerry 9800 se stává skvělým přístrojem nejen pro pracující, ale také pro běžné uživatele. Díky dotykovému displeji a klávesnici je přístroj snadno ovladatelný, jeho ovládání je ale také přímo zábavou.

Společnosti Research In Motion se podařilo vyřešit spoustu nejzávažnějších problémů, na které si uživatelé dříve stěžovali. Přepracován byl webový prohlížeč. Dočkali jsme se také klasického dotykového ovládání. Operační systém odpovídá požadavkům moderní doby. BlackBerry OS 6 opravdu přináší celou řadu důležitých změn. Velmi důležitá byla také snaha o co nejjednodušší a nepraktičtější ovládání, díky čemuž se stávají přístroje značky BlackBerry vhodné i pro zcela obyčejné uživatele. Je dobré, že se BlackBerry poučilo z některých chyb, kterých se v minulosti dopustilo. Torch 9800 je toho dobrým důkazem, protože se jedná o výborný produkt, který se skvěle používá.

Plusy

 • Výsuvná konstrukce
 • Klasické dotykové ovládání
 • Pohodlná hardwarová klávesnice
 • Kvalitní konstrukce
 • Kvalitní fotoaparát
 • Řada vylepšení a změn v operačním systému
 • Internetový prohlížeč založený na technologii WebKit
 • Univerzální vyhledávání
 • Nejzábavnější BlackBerry na trhu

Na pomezí

 • Displej s rozlišením 360 x 480 je použitelný, uvítali bychom ale více
 • Procesor s frekvencí 624 MHz je rovněž dostatečný, místy by se ale hodil výkonnější

Mínusy

 • Chybějící podpora OpenGL (3D grafika)
 • Záznam videa v rozlišení 640 x 480 bodů


Zdroj: Kevin Michaluk pro CrackBerry.com

Frantisek_Doupal
PDASOFT TEAM


 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Související odkazy
· Více o tématu BlackBerry
· Další články od autora Frantisek_Doupal


Nejčtenější článek na téma BlackBerry:
Podrobná recenze BlackBerry Bold 9780 - hardware


Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek20160630caihuali (Hodnocení: 1)
Od: 2016315yuanyuan (kyuanyuan921@163.com) - Čtvrtek, 30.06. 2016 - 09:10:39
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
thomas sabo uk [www.thomassabo.me.uk]
longchamp pas cher [www.longchamppas-cher.fr]
coach outlet [www.coachoutletonline-stores.us.com]
mbt shoes outlet [www.mbtshoesoutlet.us.com]
calvin klein underwear [www.calvinklein.in.net]
ray ban sunglasses [www.raybansunglass.com.au]
swarovski crystal [www.swarovskicrystal.us.com]
rolex orologi [www.rolex-watches.it]
fitflops clearance [www.fitflopssale.in.net]
coach outlet online [www.coachoutlethandbags.us.com]
ray-ban sunglasses [www.raybansun-glasses.in.net]
lululemon uk [www.lululemonoutlet.org.uk]
michael kors uk outlet

Přečíst zbytek komentáře...

Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.50 sekund

RSS - články RSS - fórum