DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. ledna 2022  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Baterie pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 115 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Pro všechny: T-Lex - PDA budoucnosti... II.
30.04.2007 
Články napříč platformami

Nové a fantastické PDA naprosto nevídaných parametrů, které je, nebo možná jednou bude, snem každého majitele PDA. Bude T-Lex uveden na trh? Jak bude přijat, jaké jsou zákulisní praktiky a machinace nadnárodních společností a kartelů zabývajících se obchodem s hi-tech technikou? Možná i na to naleznete odpověď v dnešním pokračování...



„Dobré ráno Martine, jak to jde?“ Martin se usmál – přestože velmi uznával Clarka (jeho šéfa jeho programátorů), dodnes měl stále ještě problémy s angličtinou a měl trochu zvláštní přízvuk.

„Jde to dobře, díky.“ Tak ukažte – a dostal do ruky další verzi zařízení. Byl potěšen, že je mnohem lehčí než ta předchozí.

„To je ženská verze?“

„Ano.“ Úmyslně vytvořili dvě verze T-Lexu, aby zapůsobili na obě pohlaví, protože byl Martin přesvědčený, že aby se ze zařízení stal hit, je potřeba i žen, který jim pomohou usnadnit život a urychlí běžné denní procedury.

Jeho nápady obsahovaly například toho:

Zasílání zpráv mužům a ženám v barech bude moderním způsobem chatování. Navrhovaný „flirtovaní“ program by mohl pomoci se seznámením.

Lidé si budou moci objednat jídlo v restauracích vybavených tímto zařízením. Jeho představou bylo, že toto zařízení bude schopné pomoci během realizace každého myslitelného úkolu. Organizace jako restaurace, letiště nebo obchody budou moci snížit náklady a lidé budou moci elektronicky platit za zboží a služby. Všechno to bude možné aniž by obchod navštívili.

Bude schopno bezdrátově sbírat žebříčky populární hudby v obchodech, upozorňovat na odlet letadla na letišti, a kontroloval, jestli už mají objednané oblečení v obchodě aniž by to někoho znepokojovalo.

„Je nyní stabilní?“ Martin se díval na Clarka aby se ujistil.

„Ano – ale je zde několik konfliktů v software v ROM, ale myslím, že ty by se měly vyřešit odstraněním některých méně podstatných aplikací, jestli chcete.“

ROM software byl postaven způsobem, který programátoři nazývají „mikropřekrytí“. Funkce ZOOMu z Psionů tak funguje i v části Palmu a Pocket PC, Today obrazovka umí zobrazit i události a nepřečtené maily z Psionu a Palmu a PalmOS a jeho launchery umí spouštět aplikace pro Palm a Psion. A hlavní uživatelské prostředí je pouhým začátkem, který může být jednoduše upraven podle potřeb zákazníka a velmi mnoho času bylo stráveno tím, že do něj byly integrály téměř všechny funkce nejlepších dnešních launcherů na trhu, by bylo vytvořeno co nejlepší a uživatelsky nejpřívětivější prostředí.

„Ne – díval se Martin na Clarka.“

„Problém je v tom, že různé operační systémy mají v sobě velmi podobné aplikace – ale kdo potřebuje čtyři kalendáře?“

„Čtvrtina populace potřebuje čtyři kalendáře. Kolikrát to ještě budu opakovat pro každého znovu? Každý kdo má PDA, mobil nebo komunikátor nyní koupí toto zařízení a já nebudu každému říkat: Umí to pouze to, co uměla vaše zařízení.“

Navzdory tomu, co Lex řekl, věděl velmi dobře, že velmi těsně přešlapuje v mezích možností současných technologií zatímco to však budou pouze lidí, kteří udělají jeho zařízení celosvětovým hitem - lidí, kteří v současnosti říkají: „Jsem šťastný se svým diářem, děkuji – nepotřebuji všechny ty elektronické nesmysly.“ Už ani neví, kolikrát ho přesvědčovali, aby software zjednodušil a použil pouze jeden operační systém.

Lex argumentu rozuměl a uznal ho, ale stále se nechtěl vzdát ambicí na vlastní trh s PDA. Také věděl o tom, že někteří jeho zaměstnanci ho za jeho zády nazývají Martin „Gates“.

„OK. OK. Stále pracujeme se současným nastavením – ještě potřebuji provést nějaké doladění, aby to pracovalo stoprocentně. Ale se zítřejší prezentací nebude problém. Ještě o tom s vámi budu předtím mluvit. Clark nemohl věřit tomu, že udělal krůček zpět, když se Lex zaradoval.

„Dobře – může si ho tedy vzít?“ Clark podával Lexovi poslední model a pozoroval ho, jak odchází z místnosti.

Clark v minulosti pracoval pro Palm a Sharp a několik menších vývojových společností, ale nabídka od LEX se nedala odmítnout. Líbil se mu nápad pomoci vytvořit zařízení, které bude využívat a spojovat všechno to dobré ze současných modelů a toto byl směr, kterým se ubíraly jeho ambice. Nikdy neměl v úmyslu se stát firemním „vizionářem“ a průkopníkem a nikdy také nebyl tak zažraný do toho, aby přišel na to, jak věci fungují a hlavně jak je ještě vylepšit. Bylo to ještě nedávno, kdy uvažoval o tom jestli by spojování toho, co je dnes dobré, mělo znamenat odstranění toho špatného.

Vždy když byl připraven nový model, Lex si ho bral domů, aby si s ním mohl pohrát. Nikdy nebyl spokojený dokud si nový model nemohl osobně vychutnat. Nyní také věděl, že jeho testování skoční o oficiálním oznámením, které přijde za několik dní.

Martin odcházel z budovy jejím hlavním východem. Sledoval různé zaměstnance, kteří se snažili vyhnout jeho pohledu, zřejmě kvůli tomu, že se báli, aby s nimi nezačal rozhovor. Vždy si však musel hvízdnout když uviděl svoje auto na rezervovaném místě téměř hned vedle recepce a vždy ho rozesmálo to, že má nejlevnější auto v porovnání s dopravními prostředky ředitelů. Viděl zde BMW, Audi a Volva, což znamenalo, že společnost je na tom ekonomicky dobře.

Silnice byly překvapivě prázdné na ráno běžného londýnského pracovního dne. Protože měla dnes Lexova dcera narozeniny, musel být brzy z kanceláře aby stihl oslavu ve tři hodiny. Laura byla velmi šťastné a chytré dítě, ale dokázala být také pěkně nezbedná – doktoři to připisovali její inteligenci, protože inteligentnější děti mají mnohem větší sklony k neposednosti než děti méně inteligentní. Lex byl na své děti velmi pyšný. Když odbočoval z dálnice na jednu z venkovských silnic vedoucích k jeho domu, mysl se mu upnula směrem k příštímu týdnu. Bude se muset zúčastnit tiskové konference, rozhovorů pro časopisy a webové magazíny, rádio a dokonce i ranní televizní show. Něco z toho ještě ani nebylo naplánováno – ale měl jasný cíl jak zařídit publicitu ve svůj prospěch od začátku až do konce..


... pokračování příště


Zdroj: Shaun pro PDA 24/7

Frantisek_Doupal
PDASOFT TEAM


 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Související odkazy
· Více o tématu Články napříč platformami
· Další články od autora Frantisek_Doupal


Nejčtenější článek na téma Články napříč platformami:
ComicGURU - ideální prohlížeč komiksů


Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4
Účastníků: 4

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek







Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.36 sekund

RSS - články RSS - fórum