DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
21. března 2018  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Značkové příslušenství za neznačkové ceny!


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 250 návštěvník(ů) a 1 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPHSluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPHR4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 KčNabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 KčSluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPHVyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPHTTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPHScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 KčMatná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 KčNavštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Pro všechny: ComicGURU - ideální prohlížeč komiksů
06.05.2004 
Články napříč platformami
RAYSolutions ComicGURU je vynikající produkt pro milovníky komiksů. Ne že by nebyly jiné alternativy - stačí si do svého PDA nahrát obrázky ve formátu JPEG a pak si je prohlížet - ale pohodlnost obvykle vítězí a ComicGURU je natolik propracovaný, že může sloužit například i k prohlížení fotografií nebo obrázků.


Program je k dispozici jak pro Palm, tak i pro PocketPC. Na Palmu jsem ho nezkoušel, protože ač mají novější Palmy displej s větším rozlišením než PPC, šířka displeje z většiny určuje pohodlí prohlížení a to je schopen nabídnout pouze Tungsten T3 a stroje od Sony, které však u nás nemají přílišnou podporu a jejich ceny jsou velmi vysoké. Budu tedy popisovat své zkušenosti z testu na svém iPaqu 1915 a dopředu mohu říct, že jsem byl velmi spokojen. Obrazovky byly sejmuty pomocí freewarového XnView Pocket. 30-denní zkušební verze je ComicGURU ke stažení zde.

Součásti programu:

  • ComicGURU Converter - pro konverzi obrazových souborů z PC do formátu pro ComicGURU
  • ComicGURU Viewer for PocketPC - prohlížeč pro PPC
  • ComicGURU Viewer for Windows - možnost nejprve si prohlédnout vytvořený soubor na PC

Nastavení konverze:

Klikni pro detail
Zobrazení s lištou, levá šipka ji zasune...
Klikni pro detail
... jak je vidno zde. Celoobrazovkový mód...
Klikni pro detail
...nebo i s lištou k rychlému posuvu o 1/10 stran.
Klikni pro detail
Také komiks Bezhlavý jezdec, tentokrát v šedi...
Klikni pro detail
... a šedivý erotický komiks s množstvím textu.
Klikni pro detail
Samotné obrázky vypadají skvěle...
Klikni pro detail
...ale s písmem už je to horší :(
Klikni pro detail
Zde komiks Lobo - Pěkně prsatý propadák...
Klikni pro detail
...s nečitelnými bublinami textu :(

Velmi příjemné je, že na svém stolním počítači není třeba v podstatě nic nastavovat - vše je připraveno tak, aby byl výsledek co možná nejlepší. Ale možnosti změn zde samozřejmě jsou, například nastavení, kde je nutno zadat formát komiksu - dvojstrana či jednotlivé stránky, omezení maximální délky obrázku na 480 bodů (u PPC je šířka nastavena ideálně na 320 bodů), kontrast, redukce šumu, nastavení barevnosti.

Při vytváření nového komiksu nejdřív zadejte File - Wizard, tato možnost vás pak provede zbytkem tvorby. Zde si otevřete adresář s uloženými obrázky, ty vyberete, ComicGURU je načte a zadáte titul. Pak už stačí jen stisknout Convert, zadat místo, kam se komiks uloží a posléze zkopírovat soubor do svého kapesního miláčka.

Podporované formáty:

PNG, JPG, TGA, GIF, BMP, PCC a PCX. Poslední dva uvedené mi ani nic neříkají, formát targa jsem také mockrát neviděl. Snad jen by mohl být podporován JPEG2000 a TIFF, ale není žádný problém, třeba s freewarovým IrfanView, převést různé další exotické formáty na některý z podporovaných.

Prohlížení komiksů:

Možnost mít sebou vždy nejen svoje digitální knížky, ale i komiksy je vynikající, zvlášť když má člověk Palm s HiRes+ nebo dokonce PPC s VGA rozlišením (to ale tuším není podporováno, aspoň při konverzi nelze nastavit větší šířka než 320). U mnohých komiksů jsou však na PPC písmena nečitelná (Lobo), u ostatních většinou na hranici. Zde je potom vidět obrovský rozdíl mezi standardním rozlišením displeje 320*240 u většiny PocketPC a 320*480 u Tungsten T3, kde jsou pak čitelná i menší písmena a obrázky krásně ostré.

Pokud si nějaký komiks rozečtete dejme tomu do poloviny a pak aplikaci zavřete, při následném znovuotevření budete opět na straně, kde jste skončili. Ovšem po restartu svého iPaqu jsem byl znovu na první straně, takže se hodí zapamatovat si zhruba stranu, kde jste skončili a pak ji najít - k tomu je ideální možnost posouvat se o 10 stran. To jsem však použij jen jednou, při normální práci bez restartů zůstanete, kde předtím.

Číst si je možno ve dvou režimech, landscape a portrait, ale rozhodně se mi zdál mnohem lepší širokoúhlý landscape, což je právě jedna z výhod PocketPC. Text, ač ve stejném rozlišení jako u Palmu, je zobrazen na větší ploše a je lépe čitelný. Právě plocha displeje je na PDA u komiksů obvykle příliš malá a vždy je nutno přijmout nějaký kompromis - jednou možností je mít obrázek v plném rozlišení, což sice znamená čtení textu bez problémů, ale zabírá pak mnohem víc místa a je nepřehledný. Druhá možnost, použitá právě v tomto programu, je zmenšení rozlišení. Výhody jsou zřejmé: malá náročnost na místo, na displeji je vlastně celá půlstrana komiksu a přehlednost je dostatečná. Ale písmena jsou, jak už jsem napsal, mnohdy skutečně kritická. Chápu, že to není vina programu a jde spíš o rozlišení kapesního zařízení, ale v tomto směru prostě ComicGURU předběhl svou dobu a pro opravdu příjemný zážitek bude třeba počkat si ná éru strojů typu Toshiba e800 s VGA rozlišením. Všechny sejmuté obrazovky jsou v rozlišení 320*240, takže jak to vidíte na svém monitoru, dost podobně je to i na PDA. A u Palmů s HiRes 320*320 je to kvůli malému displeji ještě o maličko horší.

Nastavení v PDA:

Klikni pro detail
Nastavení tlačítek
Klikni pro detail
Nastavení zobrazovacího módu a autoscrollu

Ve svém kapesním počítači se vám také nabízí několik možností, které z pouhého hezky udělaného prohlížeče obrázků vytvoří opravdu propracovaný specializovaný program.

Key - nastavení tlačítek:

Menu On/Off: s touto možností zapnutou vidíte, na které jste straně a můžete se díky spodní liště posouvat, vidět název komiksu, čas, stav baterie ap. Po zmáčknutí klávesy nebo po ťuknutí na podtrženou zelenou šipku vlevo na liště se lišta zasune a zobrazí se obrázek přes celý displej. Při ťuknutí na číslo strany (třetí obrázek odshora vpravo - 8/72) vyjede ještě další lišta pro rychlé posouvání o 1 nebo o 10 stran dopředu či dozadu.

Auto Scroll On/Off: s touto funkcí je možné se setkat i v mnoha čtecích programech na knihy, například v MobiPocketu. Po jejím spuštění se po určitém intervalu (viz obrázek níže vlevo) posune o část displeje, jedna stránka je obvykle na 3 posunutí. Zde si každý uživatel musí nastavit vlastní hodnoty, protože například u komiksů s velkým množstvým textu (a to obvykle titěrného, který nelze číst moc rychle) by člověk s defaultním nastavením obvykle nestihl ani první řádku (viz 5. obrázek vpravo odshora - ten se sexuálním podtextem).

View Mode Change: změna zobrazovacího módu portrait/landscape, neboli na výšku/na šířku. Rozhodně doporučuji spíš široký landscape mód, je to výrazně pohodlnější.

Direction Keys: nastavení posouvání. Zde děkuji těm, kdo vynalezli 5-cestný ovládací joystick (i když titěrná verze na Tungsten T/C nebo iPaq 1915 není zrovna nejlepší...), protože prohlížení si stránek je pak jedna báseň. Pro čtenáře méně znalé angličtiny jen menší slovníček: UP - nahoru, DOWN - dolů, LEFT - doleva, RIGHT - doprava.

Option - další nastavení:

View Mode: viz výše, Landscape je na šířku, Portrait je klasické zobrazení na výšku. Fit to Window je lépe mít zaškrtlé, i při větším rozlišení se zobrazí obrázek na displeji, při Portrait módu by pak bylo nutné se ručně posouvat ke krajům.

Show Hidden Files: vhodné například pokud máte firemní PDA, které sdílíte s kolegy a přitom nemůžete odolat prohlížení si erotických, exotických nebo jinak intimních obrázků, jejichž sdílení s ostatními by mohlo vyvolat určité komplikace (dívání se skrz prsty ap.).

PPC 2002 Korean Patch: zrovna tuto možnost v našem podnebí asi příliš mnoho lidí nepoužije, jedná se o podporu korejských znaků

Scroll Mode: Popravdě jsem mezi zapnutými a vypnutými Smooth Scroll a Tab Scroll nezpozoroval žádný rozdíl, ale teoreticky: Smooth by měl být jakýsi "hladký posuv", tedy bez trhání.

Hodnocení a dojmy:

ComicGURU rozhodně dělá to, co slibuje, ale bez větších displejů s výrazně lepším rozlišením, než jaké je k dispozici u většiny dnešních strojů, není čtení komiksů záležitostí většiny lidí. Spíš předpokládám zájem fanatických nadšenců, kteří doma mají kopy papírových komiksů a bez svého oblíbeného hrdiny nemohou být ani chvíli. Některé komiksy vypadají docela dobře, ale ve chvíli, kdy místo písmen vidíte jen rozmazané flíčky, člověka celkem zamrzí investice 20-ti dolarů. Přesto program hodnotím velmi dobře, protože perfektně využívá dostupné možnosti, zobrazení je velice rychlé a paměťová náročnost relativně velmi nízká.

Požadavky na váš počítač jsou však celkem příznivé - PC je požadováno alespoň 233 MHz s OS Windows a 64 MB RAM. PocketPC je pak podporováno jednoduše podmínkou "barevné s rozlišením 320*240", což je už po dlouhá léta standard na této platformě, doplněno zařízeními s CPU MIPS, ARM a SH3. U Palmu je poněkud zavádějící informací nutnost vlastnit zařízení s PalmOS 3.5.2 a vyšší a s paměťovou kartou - tuto podmínku splňuje i HandEra 330, ale v seznamu podporovaných zařízení chybí (konkrétně je podporováno Sony řad NX, SL, SJ, NZ, T, N, NR a od Palmu Tungsteny).

Náročnost komiksu na paměť je velmi příznivá - 20 stránkový černobílý komiks zabere asi 6 MB, Bezhlavý jezdec měl 4,7 MB, 72 stran většinou barevných (šedivých bylo asi 15).

Pavel_Zivny
PDASOFT TEAM


 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Související odkazy
· Více o tématu Články napříč platformami
· Další články od autora Pavel_Zivny


Nejčtenější článek na téma Články napříč platformami:
ComicGURU - ideální prohlížeč komiksů


Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.58
Účastníků: 12

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


"ComicGURU - ideální prohlížeč komiksů" | Přihlásit/Registrovat | 25 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se.

20160630caihuali (Hodnocení: 1)
Od: 2016315yuanyuan (kyuanyuan921@163.com) - Čtvrtek, 30.06. 2016 - 09:14:26
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
thomas sabo uk [www.thomassabo.me.uk]
longchamp pas cher [www.longchamppas-cher.fr]
coach outlet [www.coachoutletonline-stores.us.com]
mbt shoes outlet [www.mbtshoesoutlet.us.com]
calvin klein underwear [www.calvinklein.in.net]
ray ban sunglasses [www.raybansunglass.com.au]
swarovski crystal [www.swarovskicrystal.us.com]
rolex orologi [www.rolex-watches.it]
fitflops clearance [www.fitflopssale.in.net]
coach outlet online [www.coachoutlethandbags.us.com]
ray-ban sunglasses [www.raybansun-glasses.in.net]
lululemon uk [www.lululemonoutlet.org.uk]
michael kors uk outlet [www.outletmichaelkors.co.uk]
true religion jeans sale [www.truereligionjeanssale.in.net]
adidas uk store [www.adidasukstore.org.uk]
beats by dr dre [www.beatsheadphones.org.uk]
michael kors handbags [www.michaelkorshandbags.in.net]
tiffany jewellery [www.tiffanyjewellery.org.uk]
rolex watches [www.rolexwatches.in.net]
michael kors outlet online [michaelkors.outletonlinestores.us.com]
louboutin pas cher [www.louboutinpas-cher.fr]
mulberry bags [www.mulberry-handbags.co.uk]
cartier watches for sale [www.cartierwatches.us.com]
mulberry handbags [www.outletmulberry.org.uk]
true religion outlet [www.truereligion-jean.us.com]


Přečíst zbytek komentáře...
Re: 20160630caihuali (Hodnocení: 1)
Od: Gaia1956 (maria19567@virgilio.it) - Čtvrtek, 09.02. 2017 - 14:29:02
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
the whitsundays [matadorwhitsundays.com.au]
Re: 20160630caihuali (Hodnocení: 1)
Od: Gaia1956 (maria19567@virgilio.it) - Úterý, 21.02. 2017 - 14:04:23
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
whitsunday yacht charter [www.ozsail.com.au]
Re: 20160630caihuali (Hodnocení: 1)
Od: Gaia1956 (maria19567@virgilio.it) - Středa, 10.01. 2018 - 13:56:45
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
free online email signature maker [www.signaturia.com]

jlgg (Hodnocení: 1)
Od: jlgg (jlgg000000@gmail.com) - Sobota, 26.11. 2016 - 10:35:05
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
sunglasses outlet [www.sunglassesoutletsky.com]
burberry outlet [www.burberry-factory-outlet.com]
burberry scarfs [www.burberryscarfs.com]
nike huarache shoes [www.nikehuarache.co]
moncler jacket [www.moncler-jacket.org]
Oakley Holbrook sunglasses [www.oakleyholbrook.us]
ralph lauren [www.ralph-lauren.net.au]
michael kors outlet [www.michaelkorsoutleto.us]
pandora rings jewelry [www.pandora-rings.us]
moncler down jackets [www.moncler-outlet.us]
longchamp outlet [www.longchampoutlet.cc]
Chanel Outlet [www.chanel-outlet.co]
michael kors outlet [www.michaelkorsoutleto.us]
kate spade outlet online [www.katespadeoutlet.com.co]
ugg boots uk [www.ugg-boots-uk.org.uk]
pandora bracelet [www.pandora--bracelet.co.uk]
burberry [www.burberry.org.au]
Pandora Charm [www.pdcharm.it]
Burberry outlet online [www.burberry-outletonline.us]
michael kors jet set tote [www.michaelkorstote.us]
pandora rings [www.pandorarings.net.au]
abercrombie outlet [www.abercrombieandfitchsale.us]
michael kors bags ou

Přečíst zbytek komentáře...

fsdds (Hodnocení: 1)
Od: xxxxxxxxxxx (yezi20160620@163.com) - Úterý, 06.12. 2016 - 02:51:36
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
salomon boots [www.salomon-shoes.us.com]
nike store [www.nikestoreuk.com.co]
nike trainers [www.niketrainersuk.com.co]
michael kors handbags outlet [www.michaelkors-handbagsoutlet.in.net]
moncler jackets [www.moncleroutletstore.us.org]
michael kors handbags [www.michaelkorshandbags-outletonline.us.com]
new york giants jerseys [newyorkgiants.jerseyscheap.us.com]
steelers jerseys [pittsburghsteelers.jerseyscheap.us.com]
under armour shoes [www.underarmouroutlet.cc]
carolina jerseys [carolinapanthers.jerseyscheap.us.com]
golden state warriors [warriors.jerseyscheap.us.com]
cheap nfl jerseys [www.cheap-nfljerseyswholesale.us.com]
indianapolis colts jerseys [indianapoliscolts.jerseyscheap.us.com]
ghd flat iron [www.ghd-flatiron.com]
michael kors handbags wholesale [www.michaelkorshandbagswholesale.us.com]
ecco shoes [www.eccoshoesoutlet.us]
michael kors handbags outlet [www.michaelkors-handbagsoutlet.in.net]
birkenstock sandals [www.birken-stocksandals.com]
michael kors handbags online [www.handbagsmichaelkors.us.com]
nike trainers uk [www.nike-trainers.com.co]
oklahoma city thunder [thunder.jerseyscheap.us.com]
ralph lauren outlet online [www.ralphlaurenoutlet.com.co]
michael kors handbags wholesale [www.michaelkorshandbagswholesale.us

Přečíst zbytek komentáře...

jianbin0109 (Hodnocení: 1)
Od: jianbin0109 (845648593@qq.com) - Pondělí, 09.01. 2017 - 06:48:28
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
jianbin0109
mont blanc pens [www.mont-blancpens.com.co]
canada goose outlet [www.canadagooseoutletstorecanada.us.com]
reebok shoes [www.reeboktrainers.org.uk]
air max 90 [www.airmaxuk.org.uk]
gucci outlet [www.guccioutletonline.us.org]
coach outlet [www.coachoutletclearance.us.com]
ray ban sunglasses uk [www.raybansunglassesuk.com.co]
giuseppe zanotti shoes [www.giuseppe-zanotti-outlet.org]
ugg boots [www.uggboots-outlet.me.uk]
ralph lauren outlet [www.polo-outlet.com.co]
coach outlet store online [www.coachoutletonlinestore.eu.com]
nike air max uk [www.nike-airmaxshoes.org.uk]
swarovski crystal [www.swarovski-crystal.org.uk]
coach factory outlet [www.coach-factoryoutlets.us.com]
michael kors outlet clearance [www.michaelkorsoutletonlineclearance.us.org]
ray ban sunglasses [www.cheapraybansunglasses-wholesale.us.com]
north face uk [www.northface.org.uk]
oakley sunglasses sale [www.oakleysunglassesoutletsale.us.com]
nobis jackets [www.nobisoutlet.us.com]
tory burch outlet online [www.toryburchoutlets.us.org]
coach outlet store [www.coachoutletstore.com.co]
cheap oakley sunglasses [www.oakleysunglasseswholesaleauthentic.us.com]
air max 90 [www.airmaxuk.org.uk]
futbol baratas

Přečíst zbytek komentáře...

kkk (Hodnocení: 1)
Od: 2017110yuanyuan (kyuanyuan921@163.com) - Úterý, 10.01. 2017 - 08:10:06
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
yeezy boost 350 [www.yeezyboost-350.co.uk]
louis vuitton outlet online [www.louisvuittonoutletus.us.com]
cheap nike shoes [www.nikeshoes.us.com]
oakley sunglasses outlet [www.cheapoakleysunglassesofficial.us.com]
timberland boots outlet [www.timberlandbootsoutlet.us]
polo ralph lauren outlet online [www.outletralphlauren.us.com]
michael kors bags [www.michael-korshandbags.me.uk]
adidas [www.adidas-shoes.me.uk]
ralph lauren outlet online [www.ralphlauren-outlet.com.co]
toms outlet store [www.tomsoutletstores.in.net]
michael kors outlet store [www.outletmichaelkorsoutlet.us.com]
pandora bracelet [www.pandorauk.org.uk]
oakley sunglasses cheap [www.oakleysunglassesoutlet.in.net]
ugg australia [www.ugg-australia.org.uk]
moncler jackets [www.moncleroutletjackets.us]
michael kors handbags outlet [www.michael-korshandbags.us.com]
kate spade outlet [www.katespadehandbags.net.co]
hermes bags [www.hermesbirkin.in.net]
fitflops sale [www.fitflopssaleclearance.net]
yeezy shoes [www.adidasyeezyshoes.us.com]
coach outlet online [www.coachoutletus.us.com]
louboutin pas cher [www.chaussurelouboutin-pascher.fr]
cheap rolex watches [www.cheaprolexreplicawatches.us]
canada goose [www.canada-goosejackets.org.uk]
Přečíst zbytek komentáře...

leilei3915 (Hodnocení: 1)
Od: leilei3915 (linlei3915@hotmail.com) - Pátek, 24.02. 2017 - 11:38:26
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
20170225 leilei3915
swarovski jewelry [www.swarovski-outlet.in.net]
coach outlet [www.coachoutletonlineshopping.us.com]
yeezy boost [www.yeezyboost350sale.us.com]
mulberry handbags [www.mulberry-handbagsoutlet.org.uk]
giuseppe zanotti outlet [www.giuseppe-zanotti-outlet.org]
swarovski outlet [www.swarovskicrystaljewelry.us.com]
los angeles lakers jerseys [www.lakersjerseys.us.com]
burberry outlet [www.burberrysaleoutlet.us.com]
mulberry handbags [www.mulberry-handbagsoutlet.org.uk]
ray ban wayfarer [www.raybans-sunglasses.com.co]
nike roshe run [www.nikeroshe-run.org.uk]
kobe shoes [www.kobeshoes.us]
coach outlet [www.coachoutletonlineshopping.us.com]
jordan shoes [www.jordan-shoes.us.com]
true religion jeans [www.truereligionjeanssale.in.net]

Re: ComicGURU - ideální prohlížeč komiksů (Hodnocení: 1)
Od: rboutlet1 (181332157@qq.com) - Pátek, 14.04. 2017 - 16:39:52
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
NFL Jerseys [www.nfljerseys.us]

Yeezy Boost 350 [www.yeezyboost350.us.com]

Longchamp Outlet [www.longchampbags.us.com]

Adidas [www.adidas-uk.org.uk]

Yeezys [www.yeezys.org]

Nike fr [www.nike-stores.fr]

Under Armour Outlet [www.underarmouroutlet.us.com]

Timberland [www.timberlanduk.org.uk]

Jordan 12 [www.jordan12.us]

Yeezy Shoes [www.yeezy-shoes.us.com]

Nike Air Huarache [www.nikehuarache.us]

Keds Shoes For Women [www.kedsshoesforwomen.com]

Yeezy [www.yeezy.com.co]

Nike Air Max [www.nikeairmax.us]

Toms Outlet [www.outlettoms.us]

Ultra Boost [www.ultraboostuncaged.us]

MLB Jerseys [www.mlb-jerseys.us]

Adidas NMD R1 [www.adidas-nmds.com]

Oakley Outlet [www.oakleyoutlet.net.co]

Ray Ban [www.rayban-canada.ca]

Kate Spade Outlet [www.katespadeoutlets.us]

Adidas Outlet [www.adidas-outlet.org]

Nike Air Max 90 [www.nikeairmax-90.com]

Timberland Outlet [www.timberland-outlet.us]

Ray-Ban Sunglasses [www.rayban-sunglasses.ca]

Adidas NMD [www.adidas-nmd.org.uk]

Adidas EQT [www.adidaseqt.com]

Ralph Lauren [www.ralphlaurens.org.uk]

Jordan 4 [www.jordan4.us]Přečíst zbytek komentáře...

Re: El sector de desguace de buques celebra un 2012 récord (Hodnocení: 1)
Od: chenlixiang (chenlixiang@yahoo.com) - Pátek, 09.06. 2017 - 07:54:20
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
2017.6.9chenlixiang michael kors outlet online sale [www.michaelkors--outlet.com.co]
adidas stan smith trainers [www.adidasstansmith.org.uk]
adidas outlet [www.adidasshoes.in.net]
burberry handbags [www.burberryoutlet-online.net.co]
adidas outlet store [www.adidasoutletstore.net]
coach factory outlet [www.outletcoachfactory.us.com]
oakley outlet [cheapoakley.sunglassesonline.us.com]
coach outlet store online [www.coachoutletstoreonline.us]
louboutin outlet [www.louboutinoutlets.us.com]
true religion outlet [www.truereligionsale.com.co]
prada outlet [www.pradabags.in.net]
adidas soccer cleats [www.adidassoccershoes.us]
columbia outlet store [www.columbiasportswearoutlet-inc.com]
valentino sandals [www.valentinoshoes-outlet.us.com]
ralph lauren outlet [www.mamiundich.ch]
ray ban eyeglasses [www.raybanwayfarer.com.co]
nike huarache black [www.nikehuarache.me.uk]
adidas nmd [www.adidas-nmd.co.uk]
christian louboutin sale [www.christianlouboutinsale.me.uk]
coach outlet store online [www.coachoutletstoreonline.us]
louis vuitton outlet online [www.louis-vuit

Přečíst zbytek komentáře...

20170821yuanyuan (Hodnocení: 1)
Od: 2017110yuanyuan (kyuanyuan921@163.com) - Pondělí, 21.08. 2017 - 03:53:35
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
kate spade handbags [www.katespadeoutletonline.us.com]
kate spade outlet [www.katespadehandbag.us.com]
coach outlet online [www.coachoutletsonlines.us.com]
pandora charms sale clearance [www.pandoracharmsuk.uk]
burberry outlet [www.burberry-outlet-canada.ca]
ralph lauren uk [www.ralph-laurenoutlet.me.uk]
nike huarache shoes [www.nikehuaracheshoes.in.net]
christian louboutin pas cher [www.louboutin-paschers.fr]
polo ralph lauren outlet online [www.ralph-laurenoutlet.com.co]
ralph lauren sale clearance uk [www.ralphlaurensaleclearance.org.uk]
yeezy boost [www.350yeezyboost.us.com]
coach factory outlet online [www.coach-factoryoutlet-online.us.com]
fitflops sale clearance [www.fitflopssaleclearancewholesale.us.com]
coach outlet online [www.coachoutletsonlines.us.com]
eahawks jerseys [www.seattleseahawksjerseys.us]
kd shoes [www.kevindurantshoes.us]
ralph lauren outlet online [www.ralphlaurenoutletonlines.us.com]
cheap ray ban sunglasses [www.raybansunglassessales.us.com]
coach factory outlet [www.coachoutletsonlines.us.com]
nike outlet [www.nike-store.us.com]
rolex replica watches for sale [www.rolexwatchesreplica.us.com]
ray ban sunglasses outlet [www.raybanssunglassesoutlet.us.com]
pandora jewelry outlet [www.pandorajewelryoutlet.name]
Přečíst zbytek komentáře...

dongdong8 (Hodnocení: 1)
Od: leilei3915 (linlei3915@hotmail.com) - Pátek, 06.10. 2017 - 05:07:12
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
201710.6wengdongdong
cheap nhl jerseys [www.cheapnhljersey.us.com]
jordan shoes [www.cheapjordansshoes.us.com]
christian louboutin [www.christianlouboutindown.com]
ugg boots [www.uggclearancesale.in.net]
tory burch outlet [www.toryburchoutletoff.us.com]
uggs australia [www.uggsaustralia.net.co]
the north face jackets [www.thenorthfaceoutletjackets.us.com]
adidas jeremy scott [www.adidasjeremyscott.in.net]
fitflops [www.fitflopssaleclearance.us.org]
michael kors outlet [www.michaelkorsoutlet70off.us.com]
tory burch outlet [www.toryburchoutletoff.us.com]
polo ralph lauren uk [www.ralphlauren-poloshirts.co.uk]
ugg outlet store [www.uggsoutletstores.in.net]
jordan shoes [www.cheapjordansshoes.us.com]
coach outlet [www.coachoutlet-online.eu.com]
longchamp outlet [www.outletlongchamp.us.org]
burberry outlet [www.burberryoutletoff.us.com]
nfl jerseys [www.wholesale-nfljerseys.us.com]
kate spade outlet [www.katespadeoutletsale.us.com]
nike outlet [www.discountnike.us.com]
manolo blahnik shoes [www.manoloblahnik.us]

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Heads up on Lee Pro 1000 reloaders (Hodnocení: 1)
Od: leilei3915 (linlei3915@hotmail.com) - Čtvrtek, 26.10. 2017 - 10:38:24
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
20171026 leilei3915
ray ban pas cher [www.lunetterayban.fr]
michael kors outlet clearance [www.michaelkorsoutlet-clearance.us]
yeezy boost [www.yeezyboost350-v2.us.com]
pandora outlet [www.pandorajewelrys.name]
ugg outlet store [www.uggsoutlet-store.us.com]
coach outlet store online [www.coachoutleto.us.com]
ed hardy clothing [www.edhardyclothing.us.com]
michael kors outlet clearance [www.michaelkorsoutlet-clearance.us]
fred perry polo shirts [www.fredperrypolo-shirts.us.com]
canada goose jackets [www.canadagoosejacketsofficial.ca]
michael kors outlet clearance [www.michaelkorsoutlet-clearance.us]
canada goose jackets [www.canadagoosejacketsofficial.ca]
coach outlet online [www.coach-outletonlines.eu.com]
nike shoes outlet [www.nike-shoes.us.com]
uggs outlet [www.ugg-outletstore.com.co]
canada goose outlet [www.canadagoose-jacketsoutlet.name]
cheap ugg boots [www.cheapuggboots.ca]
oakley sunglasses [www.oakleysunglassescheaps.us.com]
michael kors outlet clearance [www.michaelkorsoutlet-clearance.us]
polo outlet [www.poloralphlaurenpolo.us.com]
Přečíst zbytek komentáře...

Re: 20171107 junda (Hodnocení: 1)
Od: 2017110yuanyuan (kyuanyuan921@163.com) - Úterý, 07.11. 2017 - 10:04:18
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
20171107 junda
coach outlet online [www.coachoutletonline.us.org]
ugg boots on sale [www.uggbootsclearance.us.org]
ugg boots clearance [www.uggbootsclearance.us.org]
coach outlet [www.coachfactoryoutletsales.us.com]
swarovski uk [www.swarovskicrystaluk.org.uk]
michael kors outlet clearance [www.michaelkorshandbags-onsale.us.com]
nike free 5 [www.nikefree5.us]
longchamp solde [www.longchampsoldes.fr]
christian louboutin sale [www.christianlouboutinoutletsale.us.com]
soccer jerseys wholesale [www.soccerjerseys.us.com]
canada goose outlet [www.canada-goosejackets.us]
michael kors handbags [www.michaelkorsoutlets.me.uk]
polo ralph lauren outlet [www.ralphlaurenpoloshirt.us.com]
coach outlet [www.coachfactoryoutletsales.us.com]
mcm outlet [www.mcmoutletstore.us.org]
nike store uk [www.nike-store.org.uk]
uggs outlet [www.uggsoutlet-stores.us.com]
coach outlet store online [www.coachoutletonline-clearance.us.com]
ferragamo outlet [www.ferragamo-outlets.us.com]
soccer shoes [www.soccer-shoes.us]
canada goose coats [www.canadagoose-jackets.org.uk]
canada goose outlet online [www.canadagooseoutletonline.com.co]
uggs outlet [www.uggsoutlet-stores.us.com]
coach outlet [www.coachfactoryoutletsales.us.com]

Přečíst zbytek komentáře...

Re: azitromicina and buy online cheap branded zithromax (Hodnocení: 1)
Od: chenjinyan (chenjinyan123@yahoo.com) - Pondělí, 25.12. 2017 - 03:22:19
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
true religion jeans [www.truereligionsale.com.co]
michael kors outlet [www.michaelkorsoutletoff.us.com]
uggs outlet [www.outletuggsstores.us.com]
pandora jewelry canada [www.pandorajewelry-canada.ca]
cheap nfl jerseys [www.wholesale-nfljersey.us.com]
nba jerseys [www.nbajerseysshop.us.com]
cheap snapbacks [www.snapbackshatswholesale.us.com]
ray ban [www.rayban.in.net]
louboutin [www.louboutin.uk]
polo ralph lauren [www.ralph-lauren.com.co]
tommy hilfiger [www.tommyhilfigercanada.ca]
nfl jerseys wholesale [www.wholesale-nfljersey.us.com]
ugg boots [www.uggbootsshop.us.com]
hermes [www.hermesoutlets.us.com]
cheap ugg boots [www.cheapuggonsale.us.com]
nike factory outlet [www.nikefactory-outlet.us.com]
superdry clothing [www.superdry.me.uk]
adidas outlet store [www.adidasoutletstores.com]
north face outlet [www.northfacejacketsclearance.us.com]
ugg outlet online [www.outletsuggs.us.com]
ugg australia [www.uggscanadaboots.ca]
mont blanc pens [www.montblancpensonline.us.com]
Přečíst zbytek komentáře...

20180103 junda (Hodnocení: 1)
Od: jianbin0109 (845648593@qq.com) - Středa, 03.01. 2018 - 03:38:08
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
20180103 junda
cheap oakley sunglasses [www.cheapoakleysunglassesfactory.us.com]
coach outlet [www.coachoutletonlineclearance.us.com]
michael kors outlet [www.michaelkorsoutletfactorystore.us.com]
adidas store [www.adidas-uk.me.uk]
canada goose outlet store [www.canadagooseoutletss.us.com]
ray ban sunglasses [www.raybansunglasseshut.us.com]
yeezy boost 350 [www.yeezyboostoutlet.us.com]
longchamp solde [www.longchamppascher.fr]
los angeles lakers jerseys [www.lakersjerseys.us.com]
coach factory outlet [www.coachoutletcoachfactoryoutlet.us.com]
nike shoes [www.nikeshoes-outlet.us.com]
cheap nhl jerseys [www.nhljerseysforsale.us.com]
ferragamo shoes [www.ferragamoshoes.org.uk]
links of london jewellery [www.linksoflondon.org.uk]
adidas trainers [www.adidastrainersshoes.co.uk]
air force 1 shoes [www.airforce1.us.com]
huaraches shopping [www.huarachesshop.com]
canada goose outlet [www.canadagoosecybermonday.us.com]
michael kors outlet online [www.michaelkorsoutletkors.us.com]
canada goose outlet [www.canadagoosecybermonday.us.com]
michael kors outlet [www.michaelkorsoutletfactorystore.us.com]
canada goose outlet [www.canadagoosecybermonday.us.com]
jerseys wholesale [www.cheapjerseyswholesale.org]
Přečíst zbytek komentáře...

Re: ComicGURU - ideální prohlížeč komiksů (Hodnocení: 1)
Od: Gaia1956 (maria19567@virgilio.it) - Středa, 10.01. 2018 - 13:59:19
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
aide etudes etranger

Re: ComicGURU - ideální prohlížeč komiksů (Hodnocení: 1)
Od: Gaia1956 (maria19567@virgilio.it) - Středa, 10.01. 2018 - 13:59:49
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
electric blues guitar

Re: ComicGURU - ideální prohlížeč komiksů (Hodnocení: 1)
Od: Gaia1956 (maria19567@virgilio.it) - Středa, 10.01. 2018 - 14:00:08
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
car rental choice [www.carrentalchoice.com]

Re: ComicGURU - ideální prohlížeč komiksů (Hodnocení: 1)
Od: Gaia1956 (maria19567@virgilio.it) - Středa, 10.01. 2018 - 14:00:30
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
www.canadadrugsdirect.com [www.canadadrugsdirect.com]

Re: ComicGURU - ideální prohlížeč komiksů (Hodnocení: 1)
Od: Gaia1956 (maria19567@virgilio.it) - Středa, 10.01. 2018 - 14:00:51
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
www.fensterguru24.de [www.fensterguru24.de]

Re: ComicGURU - ideální prohlížeč komiksů (Hodnocení: 1)
Od: Gaia1956 (maria19567@virgilio.it) - Středa, 10.01. 2018 - 14:01:10
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
veins and pain [www.veinsandpain.com"]

Re: ComicGURU - ideální prohlížeč komiksů (Hodnocení: 1)
Od: Gaia1956 (maria19567@virgilio.it) - Středa, 10.01. 2018 - 14:01:39
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
free online email signature maker [www.signaturia.com]

Re: ComicGURU - ideální prohlížeč komiksů (Hodnocení: 1)
Od: lukenlow (abuse.twink@gmail.com) - Úterý, 16.01. 2018 - 15:48:08
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Excellent was the discussion, and most importantly, relevant, thank you. It was nice to chat 192.168.l.254

Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.92 sekund

RSS - články RSS - fórum